Prečo práve Freeze It Mega Freeze Hair Spray 24 Hour Hold extra tužící 43 g?

Extrémne tužiaci rýchloschnúci lak na vlasy s leskom ( 24 hodín fixuje účes ) - zmrazovač. Silne tužiaci lak na vlasy s výrazným leskom.- Rýchloschnúci, dlhodobo drží účes

- UV ochrana proti slnečnému žiareniu

- Odolný proti vlhkosti

- Obsahuje Protein & Panthenol

- Pre všetky typy vlasov

- Nelepí a nezanecháva šupinky

- Antistatický efekt ( zabraňuje elektrizovaniu )

- Dodáva vlasom maximálny leskPoužitie: pred použitím nádobu dobre pretrepte. Možno nanášať do vlhkých i suchých vlasov. Aplikujte na vlasy zo vzdialenosti cca 20 cm. Pre väčší objem naneste najprv ku korienkom. Pre vzhľad "rozstrapateného účesu" naneste krátkymi postreky do konkrétnych partií účesu. Pre dlhodobú fixáciu zafixujte po celej dĺžke a tým zvýšite dĺžku fixácie.


Freeze It je značka špecializujúca sa na výrobu vlasových stylingových produktov s extra silnou fixáciou. Ich sortiment zahŕňa laky na vlasy, stylingové gély vosky, ktoré umožňujú dlhotrvajúcu a pevnú fixáciu účesov. Značka je známa svojou schopnosťou udržať vlasy v požadovanom tvare aj v náročných podmienkach. Freeze It vytvára produkty, ktoré odolajú vlhkosti a nepotrebujú časté úpravy v priebehu dňa. Je obľúbenou voľbou pre tých, ktorý hľadajú spoľahlivý vlasový styling, ktorý vydrží po celý deň.