Prečo práve Joico Vero K-Pak Verolight Lightening Powder 454 g?
Objavte šetrný systém zosvetľovania, ktorý rozjasní blond tóny, uchová prirodzený a zdravý vzhľad vlasov a dodá im žiarivý lesk. Bezprašný práškový zosvetľovač Joico Vero K-Pak Verolight Lightening Powder umožňuje rýchle a šetrné zosvetlenie až o 8 úrovní, tlmí nežiaduce žlté podtóny blond vlasov, vytvára krásne rovnomerné farebné výsledky a je vhodný, nielen pre úplné zosvetlenie všetkých vlasov, ale aj pre rozmanité módne techniky ako napr. babylights, balayages, ombres.

Bezprašný práškový zosvetľovač Joico Vero K-Pak Verolight Lightening Powder obsahuje patentovanú technológiu K-PAK obohatenú o keratín a komplex výživných látok, ktoré chránia a revitalizujú vlasové vlákno počas procesu farbenia, dodávajú vlasom hydratáciu a výživu, obnovujú ich prirodzenú pružnosť a pevnosť a zanechávajú vlasy hebké, zdravé a lesklé. Šetrné zloženie umožňuje použitie priamo na vlasovú pokožku, predchádza poškodeniu vlasov a je vhodný pre použitie na prírodné i chemicky ošetrené vlasy.

Bezprašný práškový zosvetľovač Joico Vero K-Pak Verolight Lightening Powder je určený výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Technology K-Pak & Quadramine Complex: Unikátna technológia s obsahom keratínu, zvlhčujúcich kryštálov a výživných látok chráni vlasové vlákno, poskytujú vlasom výživu, hydratáciu, hebkosť a zdravý vzhľad.
Jedinečné vlastnosti:
 • Práškový zosvetľovač pre rozmanité techniky zosvetlenia vlasov,
 • umožňuje šetrné zosvetlenie až o 8 úrovní,
 • zmierňuje kontrastné línie a uchováva prirodzený vzhľad vlasov,
 • tlmí nežiaduce žlté podtóny blond vlasov,
 • revitalizuje a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia,
 • udržuje vlasy hydratované a vyživené,
 • zanecháva vlasy hebké, zdravé a lesklé,
 • možno použiť priamo na vlasovú pokožku.
Ako použiť Joico Vero Verolight Lightening Powder 454 g?
Práškový zosvetľovač Joico Vero K-Pak Verolight Lightening Powder zmiešajte s vyvíjačom v odporúčanom pomere. Naneste na vlasy s pomocou štetca alebo aplikátora, nechajte pôsobiť až 60 minút, po uplynutí vlasy dôkladne opláchnite a ošetrite šampónom Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérom Joico K-Pak Color Therapy Conditioner.

Pomer miešania: 1:2

Doba pôsobenia: Až 60 minút, v priebehu vizuálne kontrolujte proces zosvetlenia.

Vyvíjač vhodný pre použitie na pokožku: 10 Vol. (3%) alebo 20 Vol. (6%)

Vyvíjač vhodný pre použitie na dĺžky vlasov: 30 Vol. (9%) alebo 40 Vol. (12%)
Upozornenie:
 • Pred prvým použitím odporúčame vykonať test citlivosti. Pokiaľ sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, výrobok nepoužívajte.
 • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Složenie Joico Vero K-Pak Verolight Lightening Powder 454 g
Potassium Persulfate – Ammonium Persulfate – Sodium Metasilicate – Sodium Silicate – Ethylhexyl Pelargonate – Hydroxyethylcellulose – Aluminum Distearate – Sodium Stearate – Hydrated Silica – Water (Aqua, Eua) – Sorbitol – Tetrasodium EDTA – Silica – Hydrolyzed Keratin – Sodium Sulfate – CI 77007 (Ultramarines) – CI 60730 (Ext. Violet 2)

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.