Prečo práve Joico K-Pok Waves Reconstructive Alkaline Wave pre jeden-proces Tinted of Highlighted Hair?
Doprajte vlasom perfektný permanentný styling s bohatým objemom as výraznými kučerami. Trvalá ondulácia pre tvorbu kudrlín Joico K-Pak Waves Reconstructive Alkaline Wave For Single-Process Tinted of Highlighted Hair je určená pre jednoprocesovo tónované, melírované a zosvetlené vlasy. Táto trvalá je vhodná na dlhodobé výrazné zvlnenie, ktoré vydrží až 3 mesiace. Patentovaný výživný komplex Quadramine Complex chráni vlasové vlákno, minimalizuje stratu prirodzenej pružnosti, poskytuje vlasom výživu, hydratáciu, hebkosť a obnovuje poškodené vlasové kutikuly. Technológia anti-frizz chráni pred vlhkosťou, zachováva prirodzený vzhľad vlasov a efekt pružných, hebkých a lesklých vlasov. Vhodný na tvorbu všetkých druhov veľkých i malých kučier a vĺn.

Určené výhradne na profesionálne používanie v kaderníckych salónoch.

Quadramine Complex: Výživný komplex, ktorý chráni vlasové vlákno, poskytuje vlasom výživu, hydratáciu, hebkosť a obnovuje ich mladistvý vzhľad.

Obsah balíčka:

1x fľaša s krémom 60 ml
1x aktivátor 21 ml
1x neutralizér 118 ml
1x čiapka na hlavu
1x návod na použitie
Jedinečné vlastnosti:
  • Trvalá ondulácia pre tvorbu výrazných vĺn a kudrlín,
  • pre jednoprocesovo tónované, melírované a zosvetlené vlasy,
  • permanentný styling, ktorý vydrží až 3 mesiace,
  • chráni a stará sa o vlasy počas aplikácie,
  • dodáva vlasom bohatý objem bez zaťaženia,
  • zanecháva vlasy hydratované, pružné a lesklé.
Ako použiť Joico K-Pok Waves Reconstructive Alkaline Wave pre jeden-proces Tinted of Highlighted Hair?
Postupujte podľa priloženého návodu v balení.
Upozornenie:
  • Trvalá ondulácia je určená na použitie výhradne v kaderníckych salónoch.
  • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
  • Zabráňte kontaktu s očami, pri zasiahnutí ich vypláchnite vodou a vyhľadajte lekára.
Zloženie Waving Lotion – krém na trvalú onduláciu:
Aqua (Water, Eau) – Laureth-23 – Ammonium Chloride – Ammonium Hydroxide – Styrene/Acrylates Copolymer – Potassium Cocoyl Hydrolyzed Collagen – Hydrolyzed Keratin – Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – Benzyl Alcohol – Benzyl Salicylate – Cinnamyl Alcohol – Citronellol – Geraniol – Fragrance (Parfum)

Zloženie Acitvator – aktivátor pre trvalú onduláciu:
Glyceryl Thioglycolate – Glycerin – Isooctyl Thioglycolate

Zloženie Neutralizer – neutralizér pre trvalú onduláciu:
Aqua (Water, Eau) – Hydrogen Peroxide – Silk Amino Acids – Olealkonium Chloride – Ceteth-20 – Quaternium-75 – Disodium Phosphate – Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile Minerale – Cetearyl Alcohol – Dimethicone – C11-15 Pareth-9 – Tallowtrimonium Chloride – Phosphoric Acid – Sodium Lauryl Sulfate - Methylparaben

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.