Prečo práve JRL Professional Fresh Fade Trimmer Black ?

Výkonný akumulátorový kontúrovacístrojček s LED displejom poskytne bezchybné zostrihanie a perfektný strih.Strojček ponúka tri voliteľné rýchlosti a výšku strihu v rozsahu 0-1 mm. LED displej poskytuje informácie o aktuálnom výkone a stavu batérie. Vydrží v prevádzke až 90 minút a je nabitý do 60 minút.Vlastnosti:
  • 3 voliteľné rýchlosti,

  • dĺžka prevádzky 90 minút,

  • doba nabíjania 60 minút,

  • strihacie nože z nerezovej ocele,

  • LED displej.Súčasťou balenia je stojan na nabíjanie, čistiaca kefka, mazací olej, hrebeňové nástavce (2-3 mm, 4-5 mm).


JRL USA Professional je populárna americká značka, ktorá sa zameriava na profesionálne kadernícke a Barber zariadenia s najnovšími hi-tech technológiami. Ich produkty sú vyhľadávané aj tými najlepšími holičmi a kaderníkmi na celom svete, a to ako pre ich vysokú kvalitu a dlhotrvajúcu životnosť, ale aj klasický vzhľad v kombinácii s najnovšími technológiami a trendmi v Barber odbore.

Táto značka stojí na dlhoročnej tradícii remeselnej zručnosti a funkčného dizajnu. Produkty značky JRL, či už sa jedná o Barber strojčeky na vlasy alebo fúzy, inovatívne holiacej hlavice, zastrihávače vlasov alebo konkturovacie hlavice, sa neustále vyvíjajú a zlepšujú.