Kallos KJMN Banana Hair Mask With Multivitamín Complex je vlasová maska, ktorá kombinuje výživné zložky s vôňou banánu. Vďaka svojmu komplexu s multivitamínmi poskytuje hĺbkovú starostlivosť o vlasy, obnovuje ich štruktúru a dodáva im stratenú vitalitu. Ideálne je pre suché a poškodené vlasy, ktoré hydratuje a zjemňuje, zanecháva ich hebké a lesklé. Jej bohatá textúra umožňuje jednoduchú aplikáciu a rýchly účinok v priebehu niekoľkých minút. Celkovo je to skvelý produkt na posilnenie vlasov a zlepšenie ich celkového vzhľadu.

Jedinečné vlastnosti:

  • Multivitamínový komplex pre zdravé vlasy,
  • osviežujúca vôňa banánu,
  • hĺbková obnova a starostlivosť o vlasy,
  • hydratácia a zjemnenie pre hebký lesk,
  • rýchly a praktický účinok v priebehu niekoľkých minút.

Ako použiť Kallos KJMN Banana Hair Mask With Multivitamín Complex 275 ml?

Vlasovú masku Kallos KJMN Banana naneste v dostatočnom množstve na umyté a uterákom vysušené vlasy. Po 5 minútach pôsobenia dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Banana Hair Mask With Multivitamín Complex 275 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride , Olea Europaea Oil, Parfém, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Musa Sapientium Fruit Extract , Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phos Sodium Starch, Octenylsuccinate Silica , Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.