Kérastase Nutritive (Shampoo 250 ml + Lait Vital 200 ml + Nectar Thermique 150 ml) Gift Set

Darčeková sada Nutritive
Kérastase
Produkt je momentálne nedostupný
Kód: K0437
Hmotnosť produktu: 1160 g
Prečo práve Kérastase Nutritive (Shampoo 250 ml + Lait Vital 200 ml + Nectar Thermique 150 ml) Gift Set?

Darčeková sada Nutritive pre výživu a regeneráciu normálnych až suchých vlasov.Sada obsahuje:Kérastase Nutritive Bain Satin 1 šampónový kúpeľ 250 ml - Dodáva vlasom výživu, hebkosť a prirodzenú pružnosť, uľahčuje rozčesávanie. Obsiahnutý výťažok z kosatca chráni povrch vlasov pred poškodením.Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml - ľahká vyživujúci starostlivosť pre normálne až ľahko suché vlasy. Výživa dodáva vlasom hodvábnu ľahkosť, intenzívnu výživu a regeneráciu.Kérastase Nutritive Nectar Thermique 150 ml - termoaktívna uhladzujúci mlieko pre výživu suchých vlasov. Kombinácia ľanového oleja a unikátneho Irish Royal Complexu cielia na suché miesta, ktorá hydratuje a vyživuje. Vlasom dodáva okamžitú jemnosť a poddajnosť.Typ vlasov:
  • vhodné pre normálnu až suché vlasy
História luxusnej značky vlasovej starostlivosti Kérastase sa začala písať v roku 1964 v Paríži. Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných jedinečných výrobkov sa podieľa viac ako 700 vedcov, ktorí pre vás starostlivo testujú a analyzujú šetky luxusné produkty. Filozofiou a prednou myšlienkou tejto luxusnej značky pre starostlivosť o vlasy je "na prvom mieste je starostlivosť". Kérastase ponúka niekoľko radov vlasových produktov, každý rada sa zaoberá inou vlasovú problematikou. Či už sa jedná o rad Nutritive, ktorý sa stará o suché a namáhané vlasy, alebo o rad Chronologiste, ktorý je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o starnúcie vlasy, u tejto značky vždy nájdete kompletné riešenie v starostlivosti o vlasy. Nemožno zabudnúť ani na rad prírodnej vyživujúce vlasovej kozmetiky Aura Botanica, ktorý sa teší veľkej obľube medzi zákazníčkami, ale aj v kaderníckych salónoch.

Kérastase je značka odhodlaná podporovať používanie udržateľných materiálov, redukovať plytvanie vodou a znižovať svoju uhlíkovú stopu. Nájdete tu aj produkty bez parabénov, silikónov, sulfátov a ďalšiej chémie.