Prečo práve Kérastase Fusio Scrub Energisant 250 ml?
Prebuďte krásu svojich vlasov a doprajte osviežujúcu starostlivosť svojej vlasovej pokožke. Intenzívny čistiaci peeling Kérastase Fusio Scrub Energisant nahrádza tradičnú šampón a dáva tak starostlivosť o vlasy nový rozmer. Tento peeling intenzívne čistí pokožku hlavy, odstraňuje hlboko usadené nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov, eliminuje tvorbu kožného mazu a zamedzuje výskytu lupín vo vlasoch. Sila morskej soli účinne detoxikuje mastnú pokožku, posilňuje vlasové folikuly a odstraňuje alebo zmierňuje výskyt lupín. Kyselina salicylová má protizápalové účinky a intenzívne exfoliuje pokožku hlavy, bez toho aby ju podráždila, zatiaľ čo vitamín B6 posilňuje vlasy a stimuluje ich rast. Peelingová starostlivosť zvyšuje účinnosť následne použitých stylingových a ošetrujúcich prípravkov a objem vlasov až o 72%. Pre krásne, silné a hladké vlasy plné lesku s bohatým objemom.

Morská soľ: Odstraňuje nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov, redukuje maz a tvorbu lupín.

Kyselina salicylová: Má protizápalové účinky a intenzívne exfoliuje pokožku hlavy bez podráždenia.

Vitamín B6: Posilňuje vlasy a stimuluje ich rast.
Jedinečné vlastnosti:
  • Peeling pre mastnú pokožku hlavy,
  • nahrádza tradičný šampón,
  • eliminuje tvorbu mazu a zamedzuje výskytu lupín,
  • detoxikuje pokožku hlavy a posilňuje vlasové folikuly,
  • odstraňuje z pokožky nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov,
  • použitie peelingu stimuluje rast vlasov a obnovu pokožky,
  • zvyšuje účinnosť následne použitých stylingových a ošetrujúcich prípravkov,
  • zvyšuje objem vlasov až o 72%.
Ako použiť Kérastase Fusio Scrub Energisant 250 ml?
Pred umytím vlasy rozčešte, opláchnite vlasy vodou a namiesto šampónu naneste primerané množstvo peelingu Kérastase Fusio Scrub Energisant do vlasov. Rukami jemne masírujte celú pokožku hlavy, pre vytvorenie bohatej peny, stačí pridať trochu vody. Dôkladne opláchnite a pokračujte v úprave vlasov obvyklým spôsobom. Peeling používajte najlepšie 1x týždenne.
Zloženie produktu Kérastase Fusio Scrub Energisant 250 ml
Sodium Chloride - Aqua (Water) - Sodium Laureth Sulfate - Maris Sal (Sea Salt, Sel Marin) - Cocamide Mipa - Peg-100 Stearate - Glyceryl Stearate - Parfum (Fragrance) - Sodium Hydroxide - Citric Acid – Menthol - Salicylic Acid - Pyridoxine Hcl - Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride – Limonene – Linalool - C228912/1
História luxusnej značky vlasovej starostlivosti Kérastase sa začala písať v roku 1964 v Paríži. Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných jedinečných výrobkov sa podieľa viac ako 700 vedcov, ktorí pre vás starostlivo testujú a analyzujú šetky luxusné produkty. Filozofiou a prednou myšlienkou tejto luxusnej značky pre starostlivosť o vlasy je "na prvom mieste je starostlivosť". Kérastase ponúka niekoľko radov vlasových produktov, každý rada sa zaoberá inou vlasovú problematikou. Či už sa jedná o rad Nutritive, ktorý sa stará o suché a namáhané vlasy, alebo o rad Chronologiste, ktorý je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o starnúcie vlasy, u tejto značky vždy nájdete kompletné riešenie v starostlivosti o vlasy. Nemožno zabudnúť ani na rad prírodnej vyživujúce vlasovej kozmetiky Aura Botanica, ktorý sa teší veľkej obľube medzi zákazníčkami, ale aj v kaderníckych salónoch.

Kérastase je značka odhodlaná podporovať používanie udržateľných materiálov, redukovať plytvanie vodou a znižovať svoju uhlíkovú stopu. Nájdete tu aj produkty bez parabénov, silikónov, sulfátov a ďalšiej chémie.