Prečo práve Kérastase Résistance Gelée Volumifique Conditioner 200 ml?
Sú vaše vlasy bez objedmu, ťažké a chýba im všetok objem? Luxusná značka vlasovej kozmetiky Kérastase pre vás má riešenie! Jedná sa o objemový rad starostlivosti Volumifique, poradí si aj s tými najjemnejšími vlasmi. Základným produktom tohto rady je šampónový kúpeľ Résistance Bain Volumifique vyvinutý špeciálne pre bohatosť a objem jemných oslabených vlasov. Druhým krokom objemovej vlasovej rutiny je práve gélový kondicionér Résistance Gelée Volumifique. Vlasová starostlivosť vo forme gélu určená pre bohatosť a objem jemných oslabených vlasov. Résistance Gelée Volumifique je kondicionér navrhnutý pre jemné vlasy bez objemu, ktoré potrebujú objem. Jeho systém Ampliflex kombinuje účinné látky obnovujúce vlasové vlákno, zároveň prináša zosilňujúci efekt pri kontakte s vodou. Tento gélový kondicionér sa zosilňujúcim efektom dodáva vlasom dlhotrvajúci objem bez zaťaženia.

Tento luxusný kondicionér pre objem jemných vlasov obsahuje jedinečný Systém Amplifex:

Celulózový púder: Tento jedinečný púder zaisťuje zosilňujúci efekt pri kontakte s vodou.

Kationové polyméry: Táto zložka obnovuje povrch vlasových vlákien a zároveň je perfektne uhladzuje.

+ Intra-Cylane: Spevňuje štruktúru vlasu pre dlhotrvajúcu fixáciu.

+ Stylight textúra: Špeciálne navrhnutá pre priemer jemných vlasov, vytvára objem bez efektu zaťaženia.
Jedinečné vlastnosti:
  • Podporuje dlhotrvajúci objem vlasov,
  • revitalizuje a robnovuje vlasové vlákno,
  • zlepšuje kvalitu vlasov,
  • pri kontakte s vodou dochádza k zvětšovacímu efektu,
  • vlasy nezaťažuje a nemastí.
Použitie:
Naneste luxusný gélový kondicionér Résistance Gelée Volumifique na umyté uterákom vysušené vlasy. Nechajte pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite. Pre ešte efektívnejší výsledok používajte spolu s ostatnými produktmi z radu Kérastase Résistance Volumifique.
Zloženie:
Aqua / Water - Glycerin - Peg-40 Hydrogenated - Castor Oil - Caprylyl/Capryl Glucoside -Hydroxyethylcellulose - Behentrimonium Chloride - Phenoxyethanol - Chloride - Isopropyl Myristate - Isopropylpolyquaternium-10 - Hydroxyethyl Oleyl Dimonium Alcohol - Benzyl Alcohol - Parfum / Fragrance. C160338/2
História luxusnej značky vlasovej starostlivosti Kérastase sa začala písať v roku 1964 v Paríži. Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných jedinečných výrobkov sa podieľa viac ako 700 vedcov, ktorí pre vás starostlivo testujú a analyzujú šetky luxusné produkty. Filozofiou a prednou myšlienkou tejto luxusnej značky pre starostlivosť o vlasy je "na prvom mieste je starostlivosť". Kérastase ponúka niekoľko radov vlasových produktov, každý rada sa zaoberá inou vlasovú problematikou. Či už sa jedná o rad Nutritive, ktorý sa stará o suché a namáhané vlasy, alebo o rad Chronologiste, ktorý je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o starnúcie vlasy, u tejto značky vždy nájdete kompletné riešenie v starostlivosti o vlasy. Nemožno zabudnúť ani na rad prírodnej vyživujúce vlasovej kozmetiky Aura Botanica, ktorý sa teší veľkej obľube medzi zákazníčkami, ale aj v kaderníckych salónoch.

Kérastase je značka odhodlaná podporovať používanie udržateľných materiálov, redukovať plytvanie vodou a znižovať svoju uhlíkovú stopu. Nájdete tu aj produkty bez parabénov, silikónov, sulfátov a ďalšiej chémie.