Prečo práve Kérastase Spécifique Bain Prévention Shampoo 250 ml?
Hľadáte spôsob ako sa dlhodobo zbaviť vypadávania vlasov a navyše získať žiaduci objem? Spécifique Bain Prévention je luxusný šampónový kúpeľ predchádzajúci vypadávaniu vlasov. Jeho stimulačné účinky, pri každodennom používaní, podporujú tvorbu vlasového vlákna. Vlasy zosilňuje a dodáva im okamžitý objem.

Spécifique Bain Prévention je šampón navrhnutý ako riešenie vypadávania vlasov a problémom s rednúcimi vlasmi. Jeho jedinečná technológia Syst? Me Pro-Actif  pomáha optimalizovať prekrvenie vlasovej pokožky, ktoré vypadávanie vlasov. Zároveň dodáva vlasom textúru a okamžitý objem vlasov. Vlasová pokožka je zdravá, vlasy sú hebké a pevné.

Systeme Pro-Actif je kombinácia troch účinných látok:

1.antibakteriálne látky, ktoré potláčajú zápal
2.upokojujúce látky, ktoré tlmia, upokojujú a regenerujú vlasovú pokožku
3.regulačné látky, ktoré stimulujú mikrocirkuláciu potrebnú pre správne prekrvenie vlasovej pokožky
Jedinečné vlastnosti:
  • Uvádza vlasovú pokožku do rovnováhy,
  • preventívne a dlhodobé riešenie vypadávania vlasov,
  • dodáva textúru vlasovému vláknu pre okamžitý objem
  • antibakteriálne látky potláčajú zapálenia,
  • upokojujúce látky tlmia a regenerujú vlasovú pokožku,
  • regulačné látky stimulujú správne prekrvenie pokožky hlavy,
  • neobsahuje silikóny.
Použitie:
Nanášajte šampónový kúpeľ Spécifique Bain Prévention na mokré vlasy. Dôkladne pokožku hlavy aj vlasy premasírujte, čím docielite žiaduceho prekrvenie pokožky hlavy. Vytvorte penu, vďaka ktorej budú môcť aktívne zložky šampónu preniknúť do vlasovej pokožky a tým ju zregenerujú a upokojí. Potom dôkladne opláchnite. Pre ešte viditeľnejšie výsledok aplikáciu opakujte a použite spolu s masku Spécifique Masque Hydra-Apaisant pre efektívnejšie upokojenie vlasovej pokožky.
PRO TIP:
Kombinujte s aplikáciou masky Spécifique Masque Hydra-Apaisant pre väčšie upokojenie vlasovej pokožky.
Zloženie:
Aqua / Water - Sodium Laureth Sulfate - Laureth-5 Carboxylic Acid - Propylene Glycol - Ceteareth-60 Myristyl Glycol - Sodium Chloride - Sodium Benzoate - Sodium Hydroxide - Hydroxycitronellal - Sodium Acetate - Polyquaternium-10 - Salicylic Acid - Linalool - Benzyl Alcohol - Isopropyl Alcohol - Piroctone Olamine - Tartaric Acid - Citronellol - Citric Acid - Hexylene Glycol - Hexyl Cinnamal - Glycyrrhetinic Acid - Parfum / Fragrance
História luxusnej značky vlasovej starostlivosti Kérastase sa začala písať v roku 1964 v Paríži. Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných jedinečných výrobkov sa podieľa viac ako 700 vedcov, ktorí pre vás starostlivo testujú a analyzujú šetky luxusné produkty. Filozofiou a prednou myšlienkou tejto luxusnej značky pre starostlivosť o vlasy je "na prvom mieste je starostlivosť". Kérastase ponúka niekoľko radov vlasových produktov, každý rada sa zaoberá inou vlasovú problematikou. Či už sa jedná o rad Nutritive, ktorý sa stará o suché a namáhané vlasy, alebo o rad Chronologiste, ktorý je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o starnúcie vlasy, u tejto značky vždy nájdete kompletné riešenie v starostlivosti o vlasy. Nemožno zabudnúť ani na rad prírodnej vyživujúce vlasovej kozmetiky Aura Botanica, ktorý sa teší veľkej obľube medzi zákazníčkami, ale aj v kaderníckych salónoch.

Kérastase je značka odhodlaná podporovať používanie udržateľných materiálov, redukovať plytvanie vodou a znižovať svoju uhlíkovú stopu. Nájdete tu aj produkty bez parabénov, silikónov, sulfátov a ďalšiej chémie.