Prečo práve KIEPE Professional Style Series 2433 - 6"?

Dokonale ostré, ľahké a kvalitné profesionálne kadernícke nožnice sú alfa a omega perfektného zostrihu. S profesionálnymi nožnicami od značky profesionálov KIEPE Professionals pozdvihnete umenie strihu na novú úroveň. Profesionálne kadernícke nožnice KIEPE Professional Studio Style Series 2433 – 6" sú vyrobené zo zliatiny špeciálnej ľahkej nerezovej ocele s vnútornou konvexnou čepeľou. Snímateľná opierka prsta a silikónové zmäkčené futérko zaisťujú komfortné držanie nožníc a súčasne. Vďaka dokonale vyváženej hmotnosti a ergonomickému tvaru, padnú nožnice do každej ruky.

Dĺžka ostria: 6“

Dĺžka nožníc: 16 cm

Povrchová úprava: nerezová oceľ

Jedinečné vlastnosti:
  • Profesionálne kadernícke nožnice,
  • ľahká, pevná a odolná konštrukcia,
  • vyvážená hmotnosť a ergonomický tvar,
  • ostrie nožníc je tvrdé a zároveň pružné,
  • so snímateľnou opierkou prstov,
  • obsahuje olejček na údržbu a premazávanie.
Odporúčame
Ako správne používať nožnice KIEPE Professional Studio Style Series 2433 – 6"
Aby nožnice na vlasy vydržali čo najdlhšie ostré av perfektnom stave, je dôležitá pravidelná údržba. Po každom strihaní ukladajte nožnice do puzdra alebo na mäkkú podložku. Nožnice neodkladajte medzi hrebeňmi a ostatné pomôcky, mohlo by tak dôjsť k otupeniu ostria. Pravidelne nožnice premazávajte olejčekom. Zvýšite tým tak klzkosť strihacích plôch a znížite opotrebenie čepelí.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.