Prečo práve Kléral System Orchid-Oil Keratin Strong Hairspray 750 ml?
Dokonale spevnený účes, ktorý vydrží celý deň? S lakom na vlasy Kléral System Orchid-Oil Keratin Strong Hairspray to nebude žiadny problém. Silne tužiaci lak na vlasy dokonale spevní váš účes a zväčší váš objem vlasov. Lak na vlasy obsahuje keratín a orchideový olej, ktorý sa postará o výživu vlasov a ochráni vlasy pred vysušením. Vyskúšajte skvelého pomocníka, ktorý zaistí dlhotrvajúcu fixáciu bez zaťaženia vlasov.

Keratín: Uhladzuje vlasové vlákno a dodáva mu zamatovú hebkosť a jemnosť. Keratín výrazne predchádza poškodeniu vlasov a veľmi dobre pôsobí proti pletovániu a krepovateniu vlasov.

Orchideový olej: Má veľmi dobré hydratačné vlastnosti, bráni vysušovaniu vlasov. Obsahuje dôležité minerály, ako je vápnik, horčík alebo zinok. Dodáva vlasom pružnosť, lesk a chráni vlasy pred poškodením.
Jedinečné vlastnosti:
  • Silne fixuje účes,
  • zväčšuje objem vlasov,
  • chráni vlasy pred vysušením,
  • nezlepuje a nemastí vlasy,
  • ľahko sa z vlasov vyčesáva,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Kléral System Orchid-Oil Keratin Strong Hairspray 750 ml?
Lak na vlasy Kléral System Orchid-Oil Keratin Strong Hairspray nastriekajte zo vzdialenosti 15 cm na hotový účes. Lak nestriekajte na podráždenú alebo citlivú pokožku hlavy.
Zloženie:
Alcohol Denat., Butane, Propane, izobután, Dimethyl Ether, Acrylates / Hydroxyesters Acrylates Copolymer, Hydrolyzed Keratín, Aminometyl Propanol, Parfum.
Kléral System je talianska kozmetická spoločnosť založená v roku 1968 v Turíne. Ponúka kvalitné profesionálne produkty, ktoré získali v Taliansku hneď niekoľko ocenení. Skutočná profesionálná starostlivosť v niekoľkých radoch je určená pre rôzne typy vlasov, vlasovú pokožku a vlasové anomálie ako sú lupiny alebo citlivá pokožka hlavy. Výnimočná rovnováha extraktov z bylín a ďalších účinných látok ponúkajú profesionálnu starostlivosť, ktorá je určená aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Prípravky Kléral System obsahujú veľmi kvalitné a čisté komponenty, ktoré nie sú testované na zvieratách. Navyše rešpektujú životné prostredie a používajú recyklovateľné obaly. Iste budete poznať minimálne ich kultový čierny gél na vlasy, ktorý si zamiloval nie jeden muž trpiaci prešedivením vlasov - vlasy tento čierny gél zafarbí a šediny nebudú vidieť!