Prečo práve Londa Professional Lightplex Bond Lightening Powder 2x500 g?
Dosiahnite šetrného zosvetlenia blond vlasov bez trvalého poškodenia sa zosvetľujúcim púdrom Londa Professional Lightplex Bond Lightening Powder.

Púder dokáže zosvetliť vlasy až o 7 odtieňov, a to bez akéhokoľvek poškodenia a lámania vlasov. Tento profesionálny produkt je založený na technológii ProPlex, ktorá v kombinácii s vlasovou kúrou Londa Bond Completion In-Salon Treatment posilňuje väzby tak z vonku tak vnútri vlasového vlákna a chráni vlasy pred nežiaducim poškodením a lámaním. Púder je vhodný pre všetky zosvetľovač techniky. Navyše bráni žltnutiu vlasov a dodáva blond farbe ľadovo chladný tón.

Produkt je určený výhradne pre salónne použitie. Nepoužívajte pre domáce farbenie a zosvetľovanie vlasov!
Jedinečné vlastnosti:
  • Zosvetlenie vlasov až o 7 tónov,
  • zníženie lámanie končekov až o 95%,
  • ideálny pre všetky techniky zosvetľovania vlasov,
  • veľmi šetrný k vlasom a vlasovej pokožke,
  • chráni pred nežiadúcim poškodením vlasov,
  • určené pre profesionálne použitie v salónoch.
Ako použiť Londa Professional Lightplex Bond Lightening Powder 2x500 g?
Púder Londa Professional Lightplex Bond Lightening Powder zmiešajte s príslušným vyvíjačom Londa Professional v odporúčanom pomere 1: 1,5 až 1: 2. Vzniknutú zmes aplikujte na suché vlasy a nechajte pôsobiť podľa sily vyvíjača. Po dobe pôsobenia vlasy dôkladne opláchnite iba vodou a ako druhý krok aplikujte na vlasy Londa Bond Completion.

Vyvíjač je potrebné zakúpiť zvlášť, nie je súčasťou balenia!

Vyvíjacia emulzia 1,9% - zosvetlenie o 2- 3 hĺbky 20-30min
Vyvíjacia emulzia 3% - zosvetlenie o 3- 4 hĺbky 20-30min
Vyvíjacia emulzia 4% - zosvetlenie o 4 - 5 hĺbok 20-30min
Vyvíjacia emulzia 6% - zosvetlenie o 6 -7 hĺbok 60min
Vyvíjacia emulzia 9% - zosvetlenie o 7 hĺbok 50min
Upozornenie:
  • Používajte ochranné rukavice.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami.
  • Výhradne používajte v kaderníckom salóne.
  • Neprekračujte dobu pôsobenia.
Zloženie Londa Professional Lightplex Bond Lightening Powder 2x500 g
Pottasium Persulfate, Sodium Silicate, Ammonium Persulfate, Magnesium Carbonate Hydroxide, Sodium Stearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Huile minerale, Xanthan Gum, Algin, Disodium EDTA, Malic Acid, Silica, Aqua/Water.
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.