Prečo práve Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray 150 ml?
Túžite po plážových vlnách ako od mora? So slaným sprejom Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray vykúzlite ležérny plážový look a súčasne dodáte vlasom krásny lesk. Sprej poskytuje vlasom hĺbkovú hydratáciu a ochráni vaše vlasy pred priamym slnečným žiarením. Sea Salt Spray nezaťažuje vaše lokne a zanecháva ich príjemne svieže a ľahké.

Soľné mikrokryštály: Dodávajú vlasom prirodzený objem, štruktúru a definíciu účesu. Chráni vlasy pred UV žiarením.

Sorbitol: Dodáva vlasom hĺbkovú hydratáciu a zabraňuje strate vlhkosti.
Jedinečné vlastnosti:
  • Definuje tvar kučier a vĺn,
  • dodáva hĺbkovú hydratáciu,
  • chráni pred UV žiarením,
  • vytvára ležérne plážové vlny,
  • poskytuje objem,
  • vhodné pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray 150 ml?
Pred použitím sprej dôkladne pretrepte. Sprej Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray nastriekajte do mokrých alebo suchých dĺžok vlasov. Vlasy jemne postláčajte a nechajte voľne uschnúť alebo pomocou žehličky či kulmy vytvorte vlny.
PRO TIP:
Ak túžite nielen po ležérnych plážových vlnách, ale aj po bohatom objeme, slaný sprej Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray nastriekajte priamo ku korienkom vlhkých vlasov a potom vlasy vysušte do sucha za pomocou fénu s difuzérom.
Zloženie:
Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Sorbitol, Panthenol, PVP, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, BHT
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.