Prečo práve Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml?
Mastné vlasy už vás nemusia trápiť. Suchý šampón Londa Professional Refresh It Dry Shampoo je skvelým pomocníkom, keď nemáte práve čas si umyť vlasy. Jeho suchá textúra osvieži vaše vlasy bez nutnosti umývania. Veľmi dobre absorbuje mastnotu a odstraňuje nečistoty. Suchý šampón je skvelou voľbou na cesty alebo dovolenku. Šampón nezanecháva vo vlasoch biele stopy a má príjemnú sviežu vôňu, ktorá osvieži vaše vlasy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Absorbuje mastnotu a nečistoty,
  • osvieži vaše vlasy,
  • dodáva textúru a objem,
  • nezanecháva biele stopy vo vlasoch,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml?
Suchý šampón Londa Professional Refresh It Dry nastriekajte na suché vlasy priamo ku korienkom zo vzdialenosti 30 cm. Potom vlasy prečešte a upravte podľa potreby.
Zloženie produktu Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml?
Alcohol Denat., Butane, Propane, Isobutane, Tapioca Starch, Aqua, Silica, Polymethylsilsesquioxane, Parfum, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexyl Cinnamal, Mentha Piperita Oil, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Linalool.
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.