Prečo práve L'Oréal Paris La Vie En Glow Highlighting Powder Palette 01 Warm Glow 5 g?

Túžite po rozjasnenej, mladistvo vyzerajúcej pleti? Rozjasňujúca paletka od značky L'Oréal Paris prirodzene zvýrazní kontúry vašej tváre a krásne rozjasní váš make-up. Paletka obsahuje 4 púdrové rozjasňovače, ktoré majú v sebe ukryté jemné trblietky, ktoré vašu pleť rozjasnia a dodajú jej mladistvo vyzerajúci vzhľad.Vlastnosti:
  • Rozjasní pleť,

  • vhodné pre prejasnenie a kontúrovanie,

  • obsahuje 4 trblietavé odtiene,

  • obohatené o kokosový olej,

  • vhodné pre všetky typy pleti.Použitie:Rozjasňovač naneste na miesta, ktoré chcete zvýrazniť a rozžiariť. Môžete použiť aj na krk a dekolt.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.