Prečo práve L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Face Moisturiser 50 ml?

Značka L'Oréal Paris prišla a trh s novým pánskym radom Barber Club. Rad je inšpirovaná znalosťami najlepších holičov a poskytuje kompletnú starostlivosť o vlasy a fúzy.Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť! Hydratačný gél pre krátke fúzy a pokožku tváre upokojuje pleť, dodáva jej hydratáciu, príjemne pokožku prevoňajú a fúzy dokonale zjemní. Prírodný esenciálny olej z cédrového dreva stará o pokožku a fúzy a upokojuje pleť. Ľahké zloženie nezaťažuje pleť, má nelepivú textúru a veľmi dobre sa vstrebáva.Vlastnosti:
  • Hydratuje a upokojuje pleť

  • zjemňuje fúzy

  • príjemne pokožku a fúzy prevonia

  • nelepivá textúra

  • nezaťažuje pleť

  • obsahuje esenciálne olej z cédrového drevaPoužitie:Používajte denne na čistú a suchú pokožku tváre a na fúzy, jemne vmasírujte do úplného vstrebania.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.