Prečo práve L'Oréal Paris Age Specialist 35+ hydratační denní péče proti vráskám 50ml?

L'Oréal Paris Age Specialist 35+ hydratačná denná starostlivosť proti vráskam. Po 35. roku života môže nedostatok kolagénu spôsobiť stratu elasticity pokožky, objavujú sa prvé vrásky.Trojaký účinok:
  • redukuje vrásky - až 85% žien pocítilo hladšiu pokožku. Vaše vrásky a linky sú redukované. Vaša pokožku bude ráno vyzerať vypnutejšia a mladšia.

  • zlepšuje pružnosť pleti - pružnosť pleti je vylepšená. Pleť je plnšia.

  • hydratuje 24h - pokožka je intenzívne hydratovaná. Pre pocit hodvábnej a hladkej pleti.Použitie: naneste každé ráno krúživými pohybmi na vyčistenú pleť tváre a krku.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.