Prečo práve L'Oréal Professionnel Pump?

Dávkovacia pumpička pre väčšie balenie šampónov a kondicionérov s obsahom 750 ml umožní jednoduché a presné dávkovanie podľa vašich potrieb. Táto dávkovacia pumpička je určená pre väčší veľkosti a zároveň ťažších šampónov a kondicionérov od značky L'Oréal Professionnel. Jednoduchá aplikácia umožňuje rýchle dávkovanie a tým výrazne uľahčuje proces umývania vlasov.

Ako použiť L'Oréal Professionnel Pump?

Dávkovaciu pumpičku L'Oréal Professionnel Pump jednoducho naskrutkujte na vrch šampónu či kondicionéru L'Oréal Professionnel. Dĺžku hadičky prispôsobte veľkosti fľaštičky zastrihnutím. Pumpičku je možné použiť viackrát.

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.