Prečo práve L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Strengthening Anti-Breakage Conditioner 750 ml?
Dajte zbohom krehkým, lámavým a jemným vlasom a obnovte ich prirodzenú krásu, silu a zdravý vzhľad. Posilňujúci kondicionér pre krehké vlasy so sklonom k lámaniu L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Strengthening Anti-Breakage Conditioner navracia vlasom stratenú pevnosť, pružnosť a silu, zaceľuje rozštiepené končeky a udržiava vlasy pružné, ľahké a hebké. Šetrné zloženie obohatené o biotín a vitamín B6 prenikajú do vnútornej štruktúry vlasu, posilňujú a spevňujú vlasové vlákno, obnovujú prirodzenú hustotu, elasticitu a silu vlasov a udržujú vlasy hydratované a vyživené.

Posilňujúci kondicionér L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Strengthening Anti-Breakage Conditioner uľahčuje rozčesávanie vlasov, zlepšuje ich ovládateľnosť a zanecháva vlasy hebké a ľahké bez pocitu zaťaženia. Vhodný pre všetky typy prírodných aj farbených vlasov, najmä pre dlhé a krehké vlasy so sklonom k ??lámaniu.

Biotín: Známy ako vitamín krásy, pôsobí proti padaniu, starnutiu a šediveniu vlasov, zachováva ich hustotu a zdravý vzhľad.

Vitamín B6: Posilňuje vlasy a stimuluje ich rast.
Jedinečné vlastnosti:
  • Posilňujúci kondicionér pre krehké vlasy so sklonom k lámaniu,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov a zlepšuje ich ovládateľnosť,
  • zaceľuje rozštiepené končeky,
  • znižuje lámavosť vlasov,
  • posilňuje a spevňuje vlasové vlákno,
  • obnovuje prirodzenú hustotu a pružnosť vlasov,
  • dodáva vlasom hydratáciu a výživu,
  • vhodný pre všetky typy krehkých vlasov.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Strengthening Anti-Breakage Conditioner 750 ml?
Primerané množstvo kondicionéru L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Strengthening Anti-Breakage Conditioner naneste na šampónom umyté a uterákom vysušené vlasy. Rovnomerne rozotrite po celej dĺžke vlasov a nechajte krátko pôsobiť, potom dôkladne opláchnite. Pre najlepšie výsledky používajte s produktmi L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer.
Zloženie L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Strengthening Anti-Breakage Conditioner 750 ml
Aqua (Water, Eau) – Cetearyl Alcohol - Glycerin – Cetyl Alcohol – Behentrimonium Chloride – Phenoxyethanol – Ceteareth-33 – Hydroxypropyl Guar – Octyldodecanol – Cetrimonium Chloride – Isopropyl Alcohol – Amodimethicone – Sodium PCA – Pyridoxine HCL – Limonene – Trideceth-6 – Biotin - Benzyl Salicylate – Linalool – Citric Acid – CI 15510 (Orange 4) – CI 17200 (Red 33) – Parfum (Fragrance)

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.