Prečo práve L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Cuivré Additive 150 ml?
Dodajte svojim farbeným vlasom žiarivý lesk a získajte kontrolu nad vymývaním a vyblednutím farby. Aditívum pre zvýraznenie farby L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Cuivré Additive ochraňuje farbu pred vymývaním a vyblednutím, pomáha zachovať žiarivú farbu čo najdlhšie a zároveň sa stará o vlasy. Zloženie obohatené o medené pigmenty zvýrazňuje a oživuje medené odtiene farbených vlasov, predlžuje celistvosť farby a neutralizuje nežiadúce podtóny. Zároveň obnovuje a posilňuje vlasy po farbení. Aditíva je možné vzájomne miešať, to umožňuje vytvorenie vlastného tonizačního ošetrenie na mieru.

Medené pigmenty: Zvýrazňujú a oživujú medené odtiene farbených vlasov, neutralizujú nežiaduce podtóny a chráni farbu pred vymývaním a vyblednutím.
Jedinečné vlastnosti:
  • Medené aditívum pre zvýraznenie farby,
  • neutralizuje nežiaduce podtóny,
  • zvýrazňuje a oživuje medenej farby vlasov,
  • obnovuje a posilňuje vlasy po farbení,
  • chráni farby pred vymývaním a vyblednutím,
  • aditíva možné vzájomne miešať,
  • dodáva žiarivý lesk,
  • vhodný pre farbené medené vlasy.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Cuivré Additive 150 ml?
Aditíva možno vzájomne kombinovať a vytvoriť tak vlastné tonizačné ošetrenie na mieru.

Použitie doma:

Zmiešajte až 3 dávky z pumpičky aditíva L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Cuivré Additive s 10 g akejkoľvek masky L'Oréal Professionnel Serie Expert, zmes dôkladne premiešajte špachtľou. Vzniknutú zmes nanášajte na mokré, šampónom umyté vlasy po celej ich dĺžke, nechajte pôsobiť 5 minút a dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte v úprave vlasov obvyklým spôsobom. Po zmiešaní aditíva s maskou spotrebujte túto zmes do 12 mesiacov.

Použitie v salóne:

Aditívum L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Cuivré Additive zmiešajte so základnou bázou L'Oréal Professionnel Séria Expert Powermix Base v pomere 1: 1. Zmes dôkladne premiešajte špachtľou a naneste na mokré, šampónom umyté vlasy, nechajte pôsobiť 5 minút a dôkladne opláchnite.
Zloženie L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Cuivré Additive 150 ml
Aqua (Water, Eau) – Cetearyl Alcohol – Behentrimonium Chloride – Amodimethicone – Cetyl Alcohol – C12-15 Alkyl Benzoate – Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride – Sodium Hydroxide – Hydroxyethylcellulose – Trideceth-6 – Chlorhexidine Digluconate – Fumaric Acid – Isopropyl Alcohol – 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol – Basic Orange 31 – Basic Yellow 87 - Citric Acid – Cetrimonium Chloride

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.