Prečo práve L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Repair Gold Quinoa + Protein Additive 150 ml?
Doprajte poškodeným vlasom maximálny regeneráciu a starostlivosť. Vysoko koncentrovaná starostlivosť L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Repair Gold Quinoa + Protein Additive posilňuje a obnovuje vnútornú štruktúru vlasov a ochraňuje vlasy pred poškodením. Obsahuje pšeničný proteín a extrakt z quinoy bohatej na aminokyseliny, tieto účinné ingrediencie prenikajú hlboko do vlasovej vlákna, vlasy intenzívne vyživujú, vyhladzujú povrch vlasov a eliminujú štiepenie končekov. Ľahká regeneračná starostlivosť poskytuje extrémne poškodeným vlasom intenzívnu regeneráciu, zdravý vzhľad a zamatovú hebkosť. Pre silné, zdravé a pružné vlasy s oslnivým leskom.

Extrakt z quinoy: Obilnina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály intenzívne vyživuje a opravuje vnútornú štruktúru vlasov.

Pšeničný proteín: Regeneruje a hydratuje vlasy, vyhladzuje povrch vlasov a dodáva im lesk.
Jedinečné vlastnosti:
  • Aditívum pre extrémne poškodené vlasy,
  • preniká hlboko do vlasového vlákna,
  • posilňuje a obnovuje vnútornú štruktúru vlasov,
  • vyhladzuje povrch vlasov a dodáva žiarivý lesk,
  • vlasy vyživuje a hydratuje,
  • eliminuje štiepenie končekov,
  • vhodné pre všetky typy poškodených vlasov.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Repair Gold Quinoa + Protein Additive 150 ml?
Odlejte jednu odmerku aditíva L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Repair Gold Quinoa + Protein Additive a jednu odmerku základné bázy L'Oréal Professionnel Séria Expert Powermix Base, vlejte do misky a dôkladne premiešajte pomocou štetca alebo špachtle, udržujte pomer 1: 1. Miešajte, kým zmes nezhustne do krémovej textúry. Aplikujte do šampónom umytých a uterákom vysušených vlasov po celej ich dĺžke, nechajte pôsobiť 5 minút a potom dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte v úprave vlasov obvyklým spôsobom.
Upozornenie:
L'Oréal Professionnel Séria Expert Powermix Base nie je súčasťou balenia, je nutné ju dokúpiť zvlášť.
Zloženie L'Oréal Professionnel Serie Expert Powermix Repair Gold Quinoa + Protein Additive 150 ml
Aqua (Water, Eau) - Glycerin - Amodimethicone - Cetrimonium Chloride – Hexadimethrine Chloride - Trideceth-5 – Phenoxyethanol – Trideceth-10 – Lactic Acid – Tartaric Acid – Chlorhexidine Digluconate – Acetic Acid – Caramel – Chenopodium Quinoa Seed Extract – Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein – CI 19140 (Yellow 5) – CI 17200 (Red 33)

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.