Prečo práve L'Oréal Professionnel Séria Expert Pro Longer Renewing Cream For Lengths and Ends 150 ml?
Chráňte svoje dlhé vlasy a doprajte im maximálnu starostlivosť. Pre krásne, silné a zdravo vyzerajúce vlasy je dôležité udržať ich správnu úroveň hydratácie a výživy. Multifunkčný krém pre ochranu a regeneráciu dlhých vlasov L'Oréal Professionnel Séria Expert Pro Longer Renewing Cream For Lengths and Ends obnovuje a posilňuje vlasové vlákno po celej jeho dĺžke. Zaceľuje rozštiepené končeky a poskytuje termoochranu až do 230 ° C. Patentovaná technológia Filler-A100 s obsahom aminokyselín posilňuje a obnovuje vlasové vlákno, spevňuje končeky a zároveň znižuje lámavosť vlasov. Táto kombinácia viditeľne zlepšuje vzhľad vašich vlasov, obnovuje ich stratený lesk a objem. Ľahká textúra uľahčuje rozčesávanie vlasov, zlepšuje ich ovládateľnosť a zanecháva vlasy pevné, silné a ľahké bez pocitu zaťaženia.

Filler-A100: Vypĺňa, spevňuje a obnovuje vlasové vlákno do hĺbky.

Aminokyseliny: Posilňuje a znižuje lámavosť vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Multifunkčný krém pre obnovu dĺžok vlasov,
  • poskytuje termoochranu až do 230 ° C,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov a zlepšuje ich ovládateľnosť,
  • vypĺňa, spevňuje a obnovuje vlasové vlákno,
  • má regeneračné a vyživujúce účinky,
  • zaceľuje rozštiepené končeky,
  • redukuje lámavosť vlasov až o 95%,
  • dodáva silu, objem a lesk.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Séria Expert Pro Longer Renewing Cream For Lengths and Ends 150 ml?
Malé množstvo krému L'Oréal Professionnel Séria Expert Pro Longer Renewing Cream For Lengths and Ends najskôr zahrejte dlaniach. Potom aplikujte do umytých, uterákom vysušených dĺžok vlasov, neoplachujte a vysušte vlasy do sucha za pomocou fénu alebo ich upravte do rovnakého štýlu za pomocou žehličky na vlasy. Pre maximálnu posilnenie a obnovu dlhých vlasov používajte s produktmi z rady L'Oréal Professionel Serie Expert Pro Longer.
Zloženie L'Oréal Professionnel Séria Expert Pro Longer Renewing Cream For Lengths and Ends 150 ml
Aqua (Water, Eau) – Cetyl Alcohol – Cetearyl Alcohol – Cetyl Esters – Amodimethicone – Behentrimonium Methosulfate – Phenoxyethanol – Quaternium-33 – Arginine – Panthenol – Lactic Acid – Behentrimonium Chloride – Trideceth-6 – Benzyl Salicylate – Aminopropyl Triethoxysilane – Hydroxycitronellal – Citronellol – Alpha-Isomethyl Ionone – Polyquaternium-6 – Parfum (Fragrance)

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.