Prečo práve L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Shampoo 300 ml?
Oživte svoje unavené vlasy a doprajte im dokonalé osvieženie s intenzívnou starostlivosťou inšpirovanou prírodou. Prírodný denný šampón pre normálne až jemné typy vlasov L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Shampoo jemne, ale napriek tomu dôkladne čistí vlasy aj pokožku hlavy bez vysušenia či podráždenia a odstraňuje všetky nahromadené usadeniny, nečistoty a prebytočný maz. Šetrné zloženie obohatené o listy akácie, glycerín a prírodný extrakt z aloe vera, dodávajú vlasom intenzívnu hydratáciu a výživu, upokojujú citlivú pokožku hlavy, obnovujú prirodzenú pružnosť vlasov a zanechávajú vlasy vitálne, hebké a lesklé. Ľahká gélová konzistencia šampónu, vlasy šetrne čistí bez podráždenia pokožky hlavy, vlasy nemastí ani nezaťažuje a vyvoláva pocit dokonale čistých, sviežich a voňavých vlasov. Šampón je vhodný na denné použitie, pre všetky typy normálnych až jemných vlasov.

Šampón L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Shampoo obsahuje 80% zložiek prírodného pôvodu, bez obsahu silikónov, parabénov, síranov a minerálnych olejov. Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu a je vhodný aj pre vegánov.

Extrakt z aloe vera: Má regeneračné a upokojujúce účinky, intenzívne vlasy hydratuje a vyživuje.

Listy akácie: Obnovujú prirodzenú pružnosť a lesk vlasov.

Glycerín: Má hydratačné vlastnosti a vyhladzuje vlasové vlákno.
Jedinečné vlastnosti:
  • Denný šampón pre normálne až jemné typy vlasov,
  • šetrne odstraňuje všetky nečistoty a maz,
  • čistí vlasy aj pokožku hlavy bez podráždenia či vysušenia,
  • obnovuje prirodzenú elasticitu a vitalitu vlasov,
  • intenzívne vlasy hydratuje a vyživuje,
  • zanecháva vlasy čisté, svieže a prevoňané jemnou vôňou,
  • bez obsahu parabénov, silikónov a minerálnych olejov.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Shampoo 300 ml?
Primerané množstvo šampónu L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Shampoo naneste do mokrých vlasov. Krúživými pohybmi napeňte a dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte. Šampón je vhodný na denné použitie.
Zloženie L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Shampoo 300 ml
Aqua (Water, Eau) – Decyl Glucoside – Cocamidopropyl Betaine – Sodium Cocoyl Isethionate – Sodium Chloride – Glycerin – Sodium Benzoate – Sodium Hydroxide – Caprylyl Glycol – Citric Acid – Linalool – Hydrogenated Coconut Acid – Salicylic Acid – Gellan Gum – Sodium Isethionate – Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder – Prosopis Juliflora Leaf – Limonene – Citronellol – Caramel – Dextrin – Spirulina Platensis Extract – Sodium Citrate – Sodium Phosphate – Parfum (Fragrance)

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.