Prečo práve L'Oréal Professionnel SteamPod Steam Straightening Tool 3.0?
Nová verzia ikonickej parnej žehličky SteamPod si vyslúžila popredné miesto vo svete vlasových žehličiek a získala tak rýchlu obľubu u tisíce žien po celom svete. Parná žehlička na vlasy L'Oréal Professionnel SteamPod Steam Straightening Tool 3.0 je nabitá novými vychytávkami, vďaka ktorým si túto žehličku zamilujete, a už nebude chcieť inú.Žehlička na vlasy L'Oréal Professionnel SteamPod Steam Straightening Tool 3.0 má nový zaoblený tvar, vďaka ktorému vytvoríte nielen dokonale hladký a rovný účes, ale aj krásne objemné vlny, a to až dvakrát rýchlejšie a s hladším výsledkom.* Vlasom dodáva úžasný žiarivý lesk a zdravý vzhľad. Oproti žehličke L'Oréal Professionnel Steampod 2.0 je tenšia a až 3x ľahšia. Zaisťuje o 91% nižšie riziko poškodenia vlasov.** Žehlička má vysoko odolný alumíniový povrch, ktorý chráni vlasy pred poškodením. Žehlička disponuje zabudovanou nádržkou na vodu a prináša tak pohodlnejšie používanie, najmä pri cestovaní.

Parné technológie: Zaistí veľmi šetrný a rýchly styling aj veľmi hustým a kučeravým vlasom a eliminuje ich poškodeniu.

Pro-Keratín: Parou aktivovanej zložky pro-keratínu prenikajú do hĺbky vlasového vlákna, kde ho regenerujú a eliminujú tak poškodeniu vlasov.

* Inštrumentálny test, Steampod 3.0 vs. Steampod 3.0 bez pary a hrebeňa.

** Inštrumentálny test po 15 použitiach, Steampod 3.0 vs. Steampod 3.0 bez pary a hrebeňa.
Technické parametre:
  • Regulácia teploty 180 ° C - 210 ° C,
  • inteligentná kontrola teploty 2x za sekundu,
  • príkon 158 W,
  • šírka doštičiek 25 mm,
  • otočný kábel,
  • zabudovaný hrebeň,
  • nepretržitý tok pary,
  • alumíniové žehliacej plochy,
  • zabudovaná nádržka na destilovanú vodu.
Ako použiť LOréal Professionnel SteamPod Steam Straightening Tool 3.0?
Do zabudovanej nádržky nalejte destilovanú vodu. Zapnite žehličku a zvoľte požadovanú teplotu zodpovedajúce vášmu typu vlasov. Akonáhle kontrolka prestane blikať, žehlička je pripravená a môžete ju použiť. Oddeľte vlasy na jednotlivé pramene a žehlite smerom od korienkov po končeky. Žehličkou L'Oréal Professionnel Steampod Steam Straightening Tool 3.0 pohybujte pomaly tak, aby para mohla vlasy po celej dĺžke dokonale uhladiť. Na záver po žehlení vlasov aplikujte do vlasov ochranné sérum Steampod, ktoré zaistí vlasom hĺbkovú regeneráciu a hydratáciu.

Upozornenie:

Žehličku na vlasy nikdy nepoužívajte v blízkosti vody.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí a domácich miláčikov.
Po použití neťahajte za napájací kábel.
Pred uložením žehličky počkajte, až úplne vychladne.
PRO TIP:
Pre maximálne výsledky odporúčame používať s ostatnými produktmi L'Oréal Professionnel SteamPod, ktoré zabezpečia dokonalú ochranu pred tepelným stylingom.

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.