Prečo práve Loreal Professionnel Liss Control 150 ml?

Obľúbený produkt Liss Control v novom štýlovom balení. Gélový krém Liss Control dokonale uhladzuje vlasy, zabraňuje krepovateniu a kontroluje ich objem. Určený pre kučeravé, vlnité a nepoddajné vlasy. Ochrana proti vlhkosti po dobu 24 hodín. Stupeň fixácie: 2.Aktívne látky:

Hydro-Protect- chráni účes pred vlhkosťou po dobu 24 hodín a pritom udržiava objem a tvar účesu.

Guma z Guara- kontroluje tvar účesu.

Silikónové deriváty a katiónové polyméry- uhladzujú vlasy a dodávajú im lesk a hebkosť.

UV filter- chráni vlasové vlákna pred slnkom.Vlastnosti:

- Uhladzuje vlasy

- Zabraňuje krepovateniu

- Chráni proti vhlkostiAplikácia:

1. Aplikujte množstvo o veľkosti 1 až 2 lieskových orieškov na umyté, uterákom vysušené vlasy.

2. Rovnomerne rozotrite do dĺžok a koncov.

3. Upravte ako zvyčajne.V prípade pevných a dlhých vlasov, tento postup zopakujte podľa potreby. Pre dosiahnutie uhladených vlasov, vlasy vyfúkajte pomocou fénu. Pokiaľ chcete zabrániť iba krepovateniu, vlasy môžete nechať uschnúť prirodzene. 


Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.