Prečo práve Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment 10 x 6 ml?
Trápia vás slabé a tenké vlasy s nadmerným vypadávaním a chcete im vrátiť hustotu a zdravý vzhľad? Intenzívna kúra proti padaniu vlasov Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment minimalizuje vypadávanie vlasov, pomáha predlžovať ich životnosť, zvyšuje ich hustotu a posilňuje jednotlivé vlasové vlákna. Patentovaná technológia Aminexil obohatená a polyvitamíny, podporuje rast vlasov, posilňuje vnútornú štruktúru mechanicky poškodených a krehkých vlasov, zabraňuje vypadávaniu a obnovuje prirodzenú pevnosť, silu a pružnosť. Ľahká textúra nedráždi pokožku hlavy, nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch, eliminuje krepatenie a vyhladzuje povrch vlasov. Premeňte rednúce vlasy bez života a doprajte im hustotu, objem a zdravý vzhľad.

Technológia Aminexil: Unikátna technológia, ktorá zamedzuje usadzovaniu kolagénu okolo vlasového korienka, posilňuje a spevňuje vlasové vlákno a znižuje vypadávanie vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Intenzívna kúra proti nadmernému vypadávaniu vlasov,
  • chráni vlasy pred rednutím a plešatením,
  • obnovuje prirodzenú pevnosť, silu a hustotu vlasov,
  • posilňuje mechanicky poškodené slabé vlasy,
  • dodáva vlasom pevnosť, vitalitu a pružnosť,
  • znižuje lámavosť vlasov a navracia im zdravý vzhľad,
  • vhodný pre slabé, tenké vlasy so sklonom k ??padaniu.
Ako použiť Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment 10 x 6 ml?
Kúru Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment možno použiť na vlhké aj suché vlasy. Aplikujte jednu ampulku denne na pokožku hlavy priamo na korienky vlasov a na postihnuté oblasti. Jemne vmasírujte, neoplachujte a nechajte zaschnúť. Pre maximálny účinok používajte jednu ampulku každý deň po dobu 6-8 týždňov. Pre dlhodobý účinok odporúčame kúru opakovať 2x ročne.
Zloženie Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment 10 x 6 ml
Aqua (Water, Eau) – Alcohol Denat – Diaminopyrimidine Oxide – PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – Benzyl Salicylate – Benzyl Alcohol – Linalool – Citronelool – Citric Acid – Parfum (Fragrance)
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.