Prečo práve Matrix Light Master Lightening Powder 500 g?
Túžite po melíre? Či už sa rozhodnete pre klasické jemné blond prúžky alebo sa chcete trochu odviazať a vytvoriť na vlasoch výrazný melír vo farbách ako je ružová, modrá či zelená, presne pre tieto zosvetľovacie techniky je prispôsobený melírovací prášok Matrix Light Master Lightening Powder, ktorý dokonale zvýrazní kontúry účesu a zanechá vlasy oslnivo lesklé s ultra trblietavými svetlými tónmi. Melírovací prášok zosvetlí vlasy až o 8 úrovní a predchádza vzniku teplých tónov blond farby.

Melírovací prášok obsahuje ošetrujúci panthenol, ktorý počas melírovania vlasov chráni vlasové vlákno pred poškodením. Uzatvára vnútri vlasov vlhkosť, tým sú vlasy viac hydratovanejšie a nepôsobí matným a suchým dojmom.

Ak chcete svojim vlasom dopriať tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť, melírovací prášok Matrix Light Master Lightening Powder je presne tou najlepšou možnou voľbou pre zosvetlenie a melírovanie všetkých typov vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Rýchle a šetrné melírovanie vlasov,
  • zosvetľuje vlasy až o 8 úrovní,
  • obsahuje hydratačný panthenol,
  • chráni vlasy pred poškodením,
  • dodáva vlasom žiarivý lesk,
  • eliminuje mosadzné a sýte žlté tóny,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Matrix Light Master Lightening Powder 500 g?
Miešanie:

Aplikácia na pokožku: Melírovací prášok zmiešajte v pomere 1: 1 (1 diel púdru a 1 diel vyvíjača).

Aplikácia mimo pokožku: Melírovací prášok zmiešajte v pomere 1: 2 (1 diel púdru a 2 diely vyvíjača).

Aplikácia mimo pokožku s freehand aditívom: Melírovací prášok zmiešajte v pomere 1 diel púdru + 4,5 g freehand aditíva + 2 diely vyvíjača.

Aplikácia na pokožku s olejovým aditívom: Melírovací prášok zmiešajte v pomere 1 diel púdru + 15 ml olejového aditíva + 2 diely vyvíjača.

Aplikácia:

Zmiešanú zmes aplikujte na suché vlasy a nechajte pôsobiť do 50 minút. Potom z vlasov zmyte vodou a umyte šampónom.
Upozornenie:
Používa sa v kombinácii s vyvíjačom Matrix Cream Developer a aditívami Matrix Light Master Oil Aditívum alebo Matrix Light Master Freehand Additive v závislosti na požadovanej technike zosvetľovanie. Určené výhradne pre použitie v kaderníckych salónoch.
Zloženie Matrix Light Master Lightening Powder 500 g
Potassium Persulfate, Sodium Silicate, Sodium Stearate, Magnesium Carbonate Hydroxide, Ammonium, Persulfate, Sodium Metasilicate, Cyamopsis Tetragonolobus Gum / Guar Gum, Paraffinum Liquidum / Mineral Oil / Huile Minerale, Sodium Lauryl Sulfate, Disodium Edta, Panthenol, Ci 77007 / Ultramarines.
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.