Prečo práve Mixa Baby Atopiance Soothing Cleansing Oil 250 ml?

Extra jemný čistiaci olej na telo aj vlasy určený špeciálne pre potreby detskej a atopickej pokožky. Tento pH neutrálny upokojujúci a čistiaci olej jemne umýva telo a vlasy a zároveň chráni kožnú bariéru. Zloženie je bohaté na upokojujúci komplex Omega-8 mastných kyselín, ktoré pokožku dlhodobo upokojujú. Od prvého použitia je pokožka vyživená, upokojená a chránená. Nepríjemné pocity pokožky náchylné k atopii sú dlhodobo redukované.Vlastnosti:
  • Šetrne čistí detskú a atopickú pokožku tela,

  • vyživuje a upokojuje,

  • vytvorené špeciálne pre bábätká, deti a dospelých,

  • hypoalergénne zloženie,

  • bez parfumácie, alkoholu.Použitie:Naneste na vlhké vlasy a pokožku tela, jemne vmasírujte a potom dôkladne opláchnite vodou.


Značka Mixa, odborník na citlivú pleť, vznikla vo francúzskej lekárni v roku 1924. Spočiatku sa táto značka telovej kozmetiky špecializovala na citlivú detskú pokožku, ale sortiment kozmetiky pre tých najmenších sa postupne rozšíril o ponuku vysoko účinných produktov pre citlivú pleť tváre a tela nás dospelých . Francúzska značka Mixa si vybudovala svoje meno vďaka mnohým výskumom a dlhoročným skúsenostiam so starostlivosťou o citlivú pokožku, preto sú všetky ich produkty hypoalergénne, neobsahujú parabény ani iné potenciálne dráždivé zložky. Trpíte alergiami a precitlivenou pokožkou? Máte bábätko alebo dieťa, ktoré má problémy s alergickými kožnými reakciami? V sortimente značky Mixa nájdete jednné z najšetrnejších produktov pre citlivú pokožku na našom trhu.