Prečo práve Mixa Sensitive Skin Expert Very Pure Micellar Water 400 ml?
Dokonalé odlíčenie pleti a očí v jednom kroku. To ponúka čistiaca micelárna voda Mixa Sensitive Skin Expert Very Pure Micellar Water od francúzskej značky Mixa. Micelárna voda odstráni z povrchu pleti všetky nečistoty a mastnotu jedným ťahom. Obsiahnuté micely odstráni nečistoty a zvyšky make-upu veľmi šetrne, bez pocitu trenia a podráždenia. Čistiaca micelárna voda Mixa Sensitive Skin Expert Very Pure Micellar Water je tak šetrná, že ju môžu používať nielen dospelí, ale aj deti. 99,6% ingrediencií je prírodného pôvodu, neobsahuje parabény, alkohol a parfumáciu, ktoré by pokožku dráždili. Micelárna voda je tak vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pleť.
Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje nečistoty z povrchu pleti,
  • hĺbkovo pleť čistí a zanecháva ju osvieženú,
  • obsahuje hydratačné zložky,
  • make-up odstráni šetrne bez pocitu trenia,
  • hypoalergénne zloženie,
  • testované na citlivej pleti tváre a očí,
  • 99,6% ingrediencií prírodného pôvodu,
  • neobsahuje alkohol, parabény a parfumáciu,
  • vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pleť.
Ako použiť Mixa Sensitive Skin Expert Very Pure Micellar Water 400 ml?
Micelárnu vodu Mixa Sensitive Skin Expert Very Pure Micellar Water aplikujte na vatový tampón a očistite časť pleti alebo očí od make-upu. Tampón vymeňte zakaždým, kým pleť nebude úplne čistá. Po aplikácii tvár neoplachujte. Na záver naneste na pleť svoj obľúbený pleťový krém.
Zloženie:
AQUA / WATER, GLYCERIN, PROPANEDIOL, CAPRYLOYL GLYCINE, CAPRYLYL GLYCOL, COCO-BETAINE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE.
Značka Mixa, odborník na citlivú pleť, vznikla vo francúzskej lekárni v roku 1924. Spočiatku sa táto značka telovej kozmetiky špecializovala na citlivú detskú pokožku, ale sortiment kozmetiky pre tých najmenších sa postupne rozšíril o ponuku vysoko účinných produktov pre citlivú pleť tváre a tela nás dospelých . Francúzska značka Mixa si vybudovala svoje meno vďaka mnohým výskumom a dlhoročným skúsenostiam so starostlivosťou o citlivú pokožku, preto sú všetky ich produkty hypoalergénne, neobsahujú parabény ani iné potenciálne dráždivé zložky. Trpíte alergiami a precitlivenou pokožkou? Máte bábätko alebo dieťa, ktoré má problémy s alergickými kožnými reakciami? V sortimente značky Mixa nájdete jednné z najšetrnejších produktov pre citlivú pokožku na našom trhu.