Prečo práve Moroccanoil Repair Restorative Hair Mask 250 ml?

Moroccanoil Restorative Mask je maska na vlasy, ktorá preniká hlboko do vlasov k obnoveniu ich pružnosti a pevnosti. Táto unikátna formula je bohatá na bielkoviny a pomôže vašim vlasom získať späť prirodzené zdravie.Vlastnosti:
  • zvlášť účinná na jemné, lámavé vlasy

  • vlasy získajú späť svoje zdravie

  • zanecháva vlasy hydratované a žiarivé

  • napravuje škody spôsobené chemickými látkami a inými vplyvmi okolitého prostrediaPoužitie: naneste na vlhké, umyté vlasy v dostatočnom množstve a nechajte 7 až 10 minút pôsobiť. Opláchnite. Netreba dodatočné teplo.

 


Moroccanoil je lídrom a priekopníkom v kozmetických výrobkoch obsahujúcich vzácny arganový olej. Tento olej sa vyskytuje iba v marockom regióne Souss-Massa a pôsobí ako silný antioxidant a UV ochrana. Je bohatý na vitamíny a prírodné prvky, ktoré posilňujú vlasy a zlepšujú pružnosť vlasového vlákna. Produkty od značky Moroccanoil nielen zanecháva vlasy prirodzene hladké a lesklé, ale aj zlepšujú ich skutočný stav, aby boli pri každom použití silnejšie. Na začiatku svojho pôsobenia značka vstúpila na trh s jednoduchým jediným produktom - Moroccanoil Treatment. Ten sa rýchlo stal populárnym po celom svete svojimi účinkami pre nádherne lesklé a zamatovo hebké vlasy. Dnes už je sortiment tejto značky ďaleko rozsiahlejší. Ponúka širokú škálu produktov v starostlivosti o vlasy, určené na čistenie a hydratáciu. Aj napriek tomu, že kozmetika Moroccanoil nie je na trhu príliš dlho, stále si vďaka svojim kvalitám a účinnosti získava srdcia mnohých žien aj mužov po celom svete. Vyživujte svoje vlasy omladzujúcimi kozmetickými výrobkami od Moroccanoil.