Prečo práve Moroccanoil Frizz Control sprej proti krepatění 100 ml?

Sprej na ochranu vlasov pred kučeravením a krepatením ( anti-frizz ). Frizz Control Spray obalí každý prameň do ochrannej vrstvy. Bez zaťaženia vlasov. Zanecháva vlasy hladké, hebké a bez kučeravenia každý deň, bez ohľadu na počasie alebo teplotu.Vlastnosti:
  • krotí kučeravenie a elektrizovanie

  • bez zaťaženia vyhladzuje vlasy

  • ideálny pre každý typ vlasovZloženie:
  •  Arganový olej- opravuje, dopĺňa vlhkosť, zvyšuje lesk a upokojuje pokožku hlavy.

  • Keratín- prirodzene sa vyskytuje vo vlasoch. Opravuje a posilňuje pramene.Použitie:
  • nastriekajte približne 10 cm od umytých, uterákom vysušených vlasov a prečešte. Upravte ako zvyčajne alebo nechajte vlasy prirodzene uschnúť.


Moroccanoil je lídrom a priekopníkom v kozmetických výrobkoch obsahujúcich vzácny arganový olej. Tento olej sa vyskytuje iba v marockom regióne Souss-Massa a pôsobí ako silný antioxidant a UV ochrana. Je bohatý na vitamíny a prírodné prvky, ktoré posilňujú vlasy a zlepšujú pružnosť vlasového vlákna. Produkty od značky Moroccanoil nielen zanecháva vlasy prirodzene hladké a lesklé, ale aj zlepšujú ich skutočný stav, aby boli pri každom použití silnejšie. Na začiatku svojho pôsobenia značka vstúpila na trh s jednoduchým jediným produktom - Moroccanoil Treatment. Ten sa rýchlo stal populárnym po celom svete svojimi účinkami pre nádherne lesklé a zamatovo hebké vlasy. Dnes už je sortiment tejto značky ďaleko rozsiahlejší. Ponúka širokú škálu produktov v starostlivosti o vlasy, určené na čistenie a hydratáciu. Aj napriek tomu, že kozmetika Moroccanoil nie je na trhu príliš dlho, stále si vďaka svojim kvalitám a účinnosti získava srdcia mnohých žien aj mužov po celom svete. Vyživujte svoje vlasy omladzujúcimi kozmetickými výrobkami od Moroccanoil.