Prečo práve Moser 4900-0050 Senso Nose and Ear Trimmer?

Moser 4900-0050 Senso Nose and Ear Trimmer je vysoko kvalitný prístroj určený na presné strihanie chĺpkov v nose a ušiach. Tento trimmer je vybavený špeciálnym Senso systémom, ktorý umožňuje presné a bezpečné ošetrenie citlivých oblastí. Je vyrobený z odolných materiálov a ponúka dlhú životnosť. Vďaka ergonomickému designu sa ľahko drží a umožňuje pohodlné používanie. Moser 4900-0050 Senso Nose and Ear Trimmer je ideálnym nástrojom pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny spôsob odstránenia nežiaducich chĺpkov na tvári.

Technické parametre:

Rozmer: 15 x 134 mm

Hmotnosť: 35 g s batériou

Prevádzka: na 1 batériu AAA

Sada čepelí: rotačný rezací systém z nerezovej ocele

Farba: strieborná

Jedinečné vlastnosti

  • Senco systém pre bezpečné a presné strihanie
  • ergonomický dizajn
  • kvalitný a odolný materiál
  • presnosť
  • viacúčelnosť
  • je možné použiť aj na úpravu obočia

Ako použiť Moser 4900-0050 Senso Nose and Ear Trimmer?

Pred strihaním si umyte a dôkladne osušte oblasť nosa/uší. Trimmer Moser 4900-0050 Senso Nose and Ear zapnite a pri strihaní s ním pohybujte vpred a späť v smere chĺpkov. Buďte opatrní a nezasúvajte strojček príliš hlboko. Po použití opláchnite, osušte a uložte.

MOSER, značka s tradíciou, je súčasťou korporátnej aliancie Wahl Clipper Corporation (USA), medzinárodného lídra na trhu vysoko výkonných kaderníckych prístrojov. Všetky profesionálne kadernícke prístroje MOSER a samozrejme aj sady presných čepelí sú vyrobené v Nemecku, vyvíjané a vyrábané v St. Georgen a odtiaľ distribuované do celého sveta. Ich produkty sú často využívané v kaderníckych salónoch a barber shopoch, ale sú tiež obľúbené medzi jednotlivcami, ktorí si radi strihajú vlasy doma. Značka MOSER má dlhú históriu a je známa pre svoju kvalitu, inovácie a spoľahlivosť.