Prečo práve Nioxin System 3 Hair Travel Kit?
Trápi vás nepríjemné vypadávanie vlasov? Sú vaše vlasy farbené či inak chemicky ošetrované a chýba im vitalita a zdravý vzhľad?

Intenzívne ošetrenie v podobe 3-fázového systému Nioxin System 3 pre mierne rednúce farbené vlasy dodá vlasom presne to, čo im chýba. Už po niekoľkých použitiach budú vaše vlasy plné sily, lesku a vitality. Vlasy si získajú prirodzený objem, budú pevné a chránené pred vypadávaním. Obsiahnuté vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky zaručia, aby si vlasy zachovali svoju krásu a silu, vlasová pokožka bude chránená a revitalizovaná.

Menšie balenie sady je určené predovšetkým na cesty. Vďaka svojmu baleniu, sa bez problémov zmestí do každej kozmetickej kabelky či taštičky. Je vhodná aj pre tých, ktorí chcú produkty najprv vyskúšať a malé cestovné balenie im postačí.

Sada obsahuje:

Nioxin System 3 Cleanser Shampoo 150 ml
Šampón na vlasy Nioxin System 3 Cleanser Shampoo čistí vlasy od všetkých nečistôt a mastnoty, posilňuje jemné, rednúce vlasy a navracia vlasom skutočný objem a plný vzhľad. Šampón obsahuje vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré hĺbkovo vyživujú a hydratujú jemné vlasy. Výťažok z mätového oleja príjemne osvieži vlasovú pokožku a zanechá vo vlasoch pocit sviežosti a čistoty.

Nioxin System 3 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml
Revitalizačný kondicionér Nioxin System 3 Scalp Therapy Revitalizing je navrhnutý pre jemné, farbené rednúce vlasy, ktorým chýba vitalita, hydratácia a predovšetkým hustota. Kondicionér pomôže získať vlasom vyváženú hydratáciu, zmierni vypadávanie vlasov a zaistí im hustotu a pevnosť. Doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť a navráťte im silu a krásny vzhľad.

Nioxin System 3 Scalp & Hair Treatment 50 ml
Bezoplachové ošetrenie v podobe intenzívnej starostlivosti Nioxin System 3 Scalp & Hair Treatment je určené pre rednúce farbené vlasy. Bezoplachová starostlivosť je bohatá na vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré pomáhajú osviežiť pokožku hlavy a znížiť nežiaduce padanie vlasov. Vlasom dodáva silnejší, plnší a hustejší vzhľad. Mätový olej príjemne pokožku osvieži a zanechá vo vlasoch svieži pocit. Určené na každodenné použitie s ďalšími prípravkami Nioxin System 3.
Ako správne použiť produkty Nioxin System 3 Hair Travel Kit?
Nioxin System 3 Cleanser Shampoo 150 ml
Šampón aplikujte do mokrých vlasov, vytvorte bohatú penu a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup opakujte.

Nioxin System 3 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml
Kondicionér naneste do šampónom umytých, uterákom vysušených dĺžok vlasov, nechajte pôsobiť a opláchnite.

Nioxin System 3 Scalp & Hair Treatment 50 ml
Bezoplachovú starostlivosť aplikujte do umytých vlhkých vlasov a na pokožku hlavy. Jemne vmasírujte, neoplachujte. Používajte denne.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.