Prečo práve Olaplex N°.2 Bond Perfector 2000 ml?

Unikátny kozmetický prípravok Olaplex N°.2 Bond Perfector je určený na použitie profesionálnych kaderníkov pri farbení vlasov alebo pri poskytovaní regeneračná starostlivosť všetkým typom vlasov. Vďaka Olaplexu už vlasy nebudú vďaka odfarbovanie znova poškodeniu. Je bez silikónov a minerálne olejov. Obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia aj po ňom. Výrazne znižuje poškodenie pri každom farbení. Vo výsledku sú vlasy silnejšie a zdravšie.Aplikácia prípravku Olaplex N°.2 Bond Perfector
  • Zmiešajte farbu / zosvetľovač ako obvykle s Olaplexem N°.1 a naneste na odrasty alebo pramene a nechajte pôsobiť.

  • Kým farba pôsobí, ľahko navlhčite zvyšné vlasy destilovanou vodou, do misky pridajte potrebné množstvo Olaplex N°.2 Bond Perfector a odoberte príslušné množstvo pre dĺžku vlasov a špičky. Zvyšok nechajte v miske na odrasty.

  • Po dobe pôsobenia zmyte farbu ma odrastú / prameňoch vlasov vodou bez použitia šampónu a potom naneste zostávajúce množstvo Olaplex N°.2 Bond Perfector na odrasty / pramene a nechajte pôsobiť cca. 10 minút.

  • Dôkladne zmyte Olaplex N°.2 Bond Perfector z vlasov, potom umyte šampónom a použite obvyklú starostlivosť.Odporúčané množstvo podľa dĺžky vlasov:
  • krátke vlasy - 10 ml Olaplex N°.2 Bond Perfector po celej dĺžke vlasov

  • stredne dlhé vlasy - 15-20 ml Olaplex N°.2 Bond Perfector

  • dlhé vlasy - 25-30 ml Olaplex N°.2 Bond Perfector 

  


Značka Olaplex prináša na trh úplne originálnu profesionálnu vlasovú kozmetiku, s ktorej pomocou navrátite vlasom ich zdravie i po chemickom ošetrení. Jedná sa o originálnu, unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby vo vlasovom vlákne, a tak ako jediná technológia na trhu dokáže vlasové vlákno skutočne opraviť. Technológia Olaplex je patentovaná a jedná sa o revolučné produkty vlasovej kozmetiky, ktoré na trh uviedli trend tzv. "Plexov", teda produktov obsahujúcich receptúry, ktoré dokážu zmeniť väzby vo vlasovom vlákne.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti chemického a fyzikálneho zloženia vlasového vlákna. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité mostíky väzieb vo vlasoch, a to počas chemického ošetrenia aj po ňom.

Ošetrenie produktmi Olaplex sa delia na dva typy - salónne a domáce. Salónne ošetrenie sa skladá z použitia produktov Olaplex N°.1 a N°.2, ktoré sa používajú buď pri farbení, odfarbovani alebo ako intenzívna vlasová kúra pre poničené vlasy. Pre domácu starostlivosť po salónnom ošetrení sa používa kúra Olaplex N°.3. Nasleduje kombinácia produktov Olaplex N°.4 a N°.5, teda šampónu a kondicionéru. Najnovšími členmi rodiny Olaplex sú Olaplex N°.6 a N°.7, teda stylingový krém a ošetrujúci olej. Všetky produkty tejto profesionálnej priekopníckej značky vlasovej kozmetiky sú najvyššej kvality a obsahujú autentickú, originálnu receptúru technológie Olaplex.