Prečo práve Olivia Garden Brush Cleaner Black?

Olivia Garden Brush Cleaner je šikovná pomôcka na čistenie kief, ktorá je vhodná na profesionálne i domáce použitie. Tento čistič kief má ergonomický tvar a je veľmi jednoduchý na použitie. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu dokáže rýchlo a účinne odstrániť z kief vlasy, prach a ďalšie nečistoty. Olivia Garden Brush Cleaner je vyrobená z kvalitných materiálov a má pevnú konštrukciu, takže je veľmi odolný a dlhodobo použiteľný.

Jedinečné vlastnosti:

  • Rýchlo a účinne čistí kefy,
  • je možné použiť pre všetky typy kief,
  • praktický dizajn,
  • jednoduchá manipulácia.

Ako použiť Olivia Garden Brush Cleaner, Black?

Odstráňte pomocou tejto pomôcky jednoducho všetky nečistoty vrátane vlasov a prachu z kefy. Na dôkladné očistenie navyše kefu umyte a nechajte uschnúť.

Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.