Prečo práve Olivia Garden Straightcut 6.27 "Straightcut Thinner Double Blade?
Dokonale ostré, ľahké a kvalitné profesionálne kadernícke nožnice sú alfa a omega perfektného zostrihu. S profesionálnymi nožnicami od ikonickej značky Olivia Garden pozdvihnete umenie strihu na novú úroveň. Profesionálne obojstranné efilačné nožnice Olivia Garden Straightcut 6.27 "Straightcut Thinner Double Blade sú vyrobené z najkvalitnejšej japonskej ocele. Vylepšená technológia regulovateľnej skrutky s hladkým otočným mechanizmom zaisťuje presné nastavenie nožníc. Ručne brúsené ultra ostré čepele umožňujú precíznu tvorbu rôznych účesov, prestrihávanie hustých vlasov a sú vhodné aj pre kĺzavý strih. Vďaka dokonale vyváženej hmotnosti a ergonomickému tvaru, padnú nožnice do každej ruky, zaistia jednoduché a pohodlné strihanie a predchádzajú chronickej bolesti rúk a zápalu šliach. Ochranné puzdro v koženkovom dizajne umožňuje mať nožnice neustále po ruke.

Dĺžka ostria: 6.27 "

Dĺžka nožníc: 17 cm

Počet zubov: 36

Povrchová úprava: japonská oceľ
Jedinečné vlastnosti:
  • Profesionálne obojstranné efilačné nožnice,
  • ľahká, pevná a odolná konštrukcia,
  • ručne brúsené ultra ostré čepele,
  • regulovateľná skrutka pre presné nastavenie,
  • vyvážená hmotnosť a ergonomický tvar,
  • komfortný silikónový tlmič,
  • pevná malíčková opora,
  • ochranné koženkové puzdro,
  • vhodné pre kĺzavý strih, prestrihávanie a iné techniky.
Ako správne používať nožnice Olivia Garden Straightcut 6.27 "Straightcut Thinner Double Blade?
Aby nožnice na vlasy vydržali čo najdlhšie ostré a v perfektnom stave, je dôležitá pravidelná údržba. Po každom strihaní ukladajte nožnice do puzdra či na mäkkú podložku. Nožnice neodkladajte medzi hrebene a ostatné pomôcky, mohlo by tak dôjsť k otupeniu ostria. Pravidelne nožnice premazávajte olejčekom. Zvýšite tým tak kĺzavosť strihacích plôch a znížite opotrebovanie čepele.
Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.