Prečo práve Parlux profesionální fén Parlux 385 Power Light Ionic & Ceramic fialový 2150 W?

Parlux 385 PowerLight má odľahčený motor oproti predchádzajúcim Parluxom a až o 15% nižšiu váhu. Jeho výhody spočívajú v ľahkej váhe oproti svojim kolegom a vo veľmi krátkom čase vysúšania, čím optimalizuje spotrebu elektrickej energie.Výhody:

- Technológia Ceramic & Ionic je dôležitá pre zdravie a pre elimináciu statickej elektriny

- Výkon: 2150W, objem vyfukovaného vzduchu: 79m3 /hod

- Životnosť prístroja- min. 2200 hodín

- Nízka hlučnosť

- Odľahčený motor

- Produkt Eco- Friendly- fén nevyfukuje žiadne škodlivé látky

- 4 teplotné stupne, 2 rýchlosti

- Spínač prúdu studeného vzduchu

- Flexibilná prívodná šnúra: 3 metre

- Súčasťou sú dve trysky pre precízne fénovanie

- Certifikácia ISO 9001Technológia Ceramic & Ionic: 

Fén obsahuje keramické diely, ktoré po zahriatí vyžarujú zdravé ióny a infračervené lúče. Ióny rozrušujú zhluky molekúl vody a trieštia ich na mikročastice. Infračervené žiarenie zaisťuje prehriatie vlasu zvnútra a zamedzuje tak presušovaniu vonkajšej štruktúry vlasu. Mikročastice vody prenikajú do vnútornej štruktúry vlasu a zvyšok sa vďaka malej veľkosti rýchlo vyparuje. Vďaka dosiahnutiu fyziologickej úrovne hydratácie sa vlasová kutikula zacelí, vlasy sú teda ozdravené a posilnené. Získajú lesk a zamatovú hladkosť.Výhoda pre životné prostredie:

- Produkt šetrný k životnému prostrediu- Eco Friendly

- Použitie netoxických materiálov vybraných tak, aby šetrili životné prostredie

- Nízka hlučnosť (zníženie hladiny hluku v prostredí má veľký vplyv na zdravie)

- Skrátenie doby sušenia- úspora energie

- Šetrnosť k ovzdušiu- vzduch z fénu neobsahuje žiadne jedovaté látky

- 100% biologicky odbúrateľné obaly


Parlux je profesionálna značka vysoko kvalitných kaderníckych prístrojov obľúbených medzi tými najväčšími profesionálmi v odbore. Fény a difúzéry Parlux sú vyrábané v Európe z vysoko kvalitných netoxických materiálov. Môžeme ich preto smelo označovať ako jedny z mála eco-friendly značiek na trhu s kaderníckou elektronikou. Ich produkty sú šetrné k životnému prostrediu. Fény výkonne a rýchlo vysušujú vlasy a zároveň ich, vďaka ionizácii a infračervenému teplu, udržujú zdravé a nádherne lesklé. Dlhá životnosť produktov Parlux a praktický tvar, ktorý skvele padne do každej ruky, vás ohromí nielen ako profesionála, ale aj pri každodennom domácom užívaní. Fény a stylingové kadernícke prístroje Parlux - to je špičková kvalita, moderný dizajn, eco-friendly prístup a extrémne dlhá životnosť. Ktorý vyskúšate ako prvý?