Prečo práve Redken Cerafill Intensive Set (Shampoo 290 ml + Hair Advance 10x6 ml 2ks)?

Kozmetická sada proti padaniu a rednutie vlasov, ktorá pomáha k opätovnému rastu vlasov.Sada obsahuje:
  • Redken Cerafill Retaliate Shampoo 290 ml - šampón s mentolom je určený pre vlasy v pokročilom štádiu rednutie. Šetrne čistí a odstraňuje prebytočný maz z pokožky. Cerafill technológia je založená na ceramidy, ktorý vlasy posilňuje a zložka SP-94, ktorá vyživuje vlasovú pokožku. Mentol v spojení s masážou stimuluje mikrocirkuláciu pokožky.

  • Redken Cerafill Maximize Hair Advance 10x6 ml 2ks - Intenzívna kúra s obsahom aminexilu pre vlasy v pokročilom štádiu rednutie vlasov. Hair Advanced kúra proti vypadávaniu vlasov pomáha obmedziť stratu vlasov a zachovať ich pôvodný hustotu. Pokročilá technológia pôsobí na vlasy od korienkov ku končekom a zanecháva ich viditeľne hustejšie, plnšie a silnejšie. Klinicky preukázaná účinnosť.Typ vlasov:
  • vhodné pre rednúce vlasyPoužitie:
  • Redken Cerafill Retaliate Shampoo 290 ml - naneste na mokré vlasy, napeňte a dôkladne opláchnite

  • Redken Cerafill Maximize Hair Advance 10x6 ml 2ks - pomocou aplikátora naneste jednu celú dózu ku korienkom vlasov, postupujte po cestičkách. Vmasírujte pre stimuláciu krvného obehu vlasovej pokožky. Neoplachujte a vlasy upravte ako obvykle.Aplikaci vykonávajte po dobu 6 až 8 týždňov, a to dvakrát do roka (zvlášť na jar a na jeseň).


Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.