Prečo práve Redken Cerafill Retaliate Conditioner pro velmi řídnoucí vlasy 245 ml?

Cerafill Retaliate Conditioner s mentolom je určený pre vlasy v pokročilom štádiu rednutia. Intenzívne regeneruje vlasovú pokožku hlavy a stimuluje vlasové korienky. Cerafill technológia je založená na ceramidoch, ktoré vlasy posilňujú a zložke SP-94, ktorá vyživuje vlasovú pokožku. Mentol v spojení s masážou stimuluje mikrocirkuláciu pokožky. Vhodný pre všetky typy vlasov.- Posilňuje a zlepšuje vzhľad silne vypadávajúcich vlasov

- Vyživuje vlasovú pokožku

- Obsahuje zinok PCA

- Vlasy okamžite získajú lepší, zdravý vzhľad

- Posilňuje vlasové vlákno, aby sa zabránilo jeho poškodeniu

- Bezpečný pre farbené a chemicky ošetrené vlasy

- Osviežujúca vôňa mentoluPoužitie: naneste potrebné množstvo kondicionéru na vlhké, uterákom presušené vlasy a nechajte pôsobiť 1-3 minúty. Potom dôkladne opláchnite. 


Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.