Prečo práve Redken Color Extend Blondage Shampoo 300 ml?

Vezmite kontrolu nad svojimi vlasmi do svojich rúk a povedzte NIE nežiadúcim žltým tónom blond farby. Americká značka Redken 5th Avenue NYC prišla na trh s novou radou vhodnou pre blond vlasy Color Extend. Špeciálny šampón Blondage Color-depositing s ultrafialovým pigmentom a Triple Acid proteínom, je zložený z kyseliny citrónovej, kyseliny maleínovej a bielkovín z pšenice. Tieto účinné zložky neutralizujú žltý odtieň blond farby, posilňujú a rozjasňujú vlasové vlákno. Šampón pomáha udržať svetlú, jasnejšie farbu a vlasom dodáva lesk a hodvábny vzhľad.Vlastnosti:
  • neutralizuje žlté odtiene blond farby

  • obsahuje ultrafialové pigmenty

  • posilňuje a rozjsaňuje vlasové vlákno

  • dodáva svetlú blond

  • poskytuje lesk a hodvábny vzhľad

  • vhodné pre blond vlasyPoužitie:Pre aplikáciou šampónu odporúčame použiť ochranné rukavice. Vlasy namočte a naneste dostatočné množstvo šampónu, vytvorte bohatú penu a nechajte pôsobiť 3-5 minút. Potom dôkladne opláchnite vodou. Pre najlepší výsledok odporúčame použiť s kondicionérom Redken Color Extend Blondage.


Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.