Prečo práve Redken Color Extend Graydiant Shampoo 300 ml?

Nebavia Vás žlté blond odtiene a hľadáte niečo čo by Vám pomohlo zvrátiť neplechu zlej blond farby a vrátilo lesk vlasov? Neutralizačný šampón Color Extend Graydiant so striebornými, purpurovými a anti-žlté pigmenty, napomáha tlmiť žlté odtiene blond farby a rozjasňuje strieborné a sivé vlasy. Šampón poskytuje 2x silnejšiu a žiarivejšiu farbu vlasov. Dodajte svojim vlasom pôvab aj s ostatnými produktmi radu Color Extend.Vlastnosti:
  • neutralizuje blond odtiene

  • obsahuje aminokyseliny a systém strieborných farieb

  • dodáva výživu, hebkosť a žiarivý lesk

  • obsahuje fialové pigmenty

  • vhodný pre blond, sivé a strieborné vlasyPoužitie:Pre aplikáciu šampónu odporúčame použiť ochranné rukavice. Vlasy namočte a naneste dostatočné množstvo šampónu, vytvorte bohatú penu a nechajte pôsobiť 3-5 minút. Potom dôkladne opláchnite vodou. Pre najlepší výsledok odporúčame použiť s kondicionérom Redken Color Extend Graydiant.


Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.