Prečo práve Redken Color Extend Graydiant Silver Conditioner 250 ml?

Jedinečný kondicionér Redken Color Extend Graydiant Silver neutralizuje nežiaducu blond farbu a zaisťuje podmanivo krásny, svetlý strieborný tón farby. Kondicionér obsahuje aminokyseliny a špeciálne pigmenty, ktoré pôsobia na vlasové vlákno a neutralizuje tak nežiaduce žltkasté tóny. Vlasy sú po apliakcií vyživené, krásne lesklé a hodvábne na dotyk.Vlastnosti:
  • neutralizuje nežiadúcu blond farbu

  • obsahuje aminokyseliny a špeciálne pigmenty

  • zaisťuje svetle striebornú blond

  • vyživuje a posilňuje vlasy

  • dodáva lesk a hebkosť

  • uľahčuje rozčesávaniePoužitie:Kondicionér naneste na vlhké umyté vlasy, nechajte pôsobiť 3 minúty a potom dôkladne opláchnite. Pre maximálnu starostlivosť a efekt používajte s šampónom Redken Color Extend Graydiant, ktorý poskytne vašim vlasom 2x silnejší a žiarivejšiu farbu bez nežiadúcich žltých tónov.


Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.