Prečo práve Redken Nature + Science All Soft Conditioner 250 ml?
Hľadáte kvalitnú, účinnú starostlivosť o vlasy, ktorá by bola zároveň v súlade s vaším postojom a životným štýlom? Práve pre vás je určený nový rad Redken Nature + Science, ktorý je zložená z čisto prírodných ingrediencií. Redken Nature + Science All Soft Conditioner hĺbkovo hydratuje vlasy, zvyšuje ich pružnosť a uľahčuje rozčesávanie, ideálny pre suché a krehké vlasy. Kľúčové zložka je brezová miazga, ktorá hlboko hydratuje, znižuje mastnotu vlasov a zároveň podporuje ich pružnosť a lesk. Ďalej obsahuje aminokyseliny, cukry a enzýmy, ktoré vlasy hydratujú, zjemňujú a dodajú potrebný lesk. Bez silikónov a parabénov. Obal je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.

Březová miazga - hlboko hydratuje, dodáva pružnosť a lesk, znižuje mastnotu vlasov.

Aminnokyseliny, cukry a enzýmy - hydratujú a zjemňujú suché vlasy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Hlboká hydratácia suchých vlasov,
  • znižuje mastnotu vlasov,
  • podporuje pružnosť a zdravý vzhľad vlasov,
  • zvyšuje ovládateľnosť a lesk,
  • uľahčuje rozčesávanie,
  • nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch,
  • 99% prírodných zložiek,
  • bez silikónov a parabénov,
  • obal je vyrobený zo 94% recyklovaného plastu.
Ako použiť Redken Nature + Science All Soft Conditioner 250 ml?
Na mokré, šampónom umyté vlasy, naneste primerané množstvo kondicionéru Redken Nature + Science All Soft Conditioner, po celej dĺžke vlasov. Nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite a pokračujte v úprave vlasov obvyklým spôsobom. Pre najlepšie výsledky odporúčame používať so šampónom Redken Nature + Science All Soft Shampoo.
Zloženie produktu Redken Nature + Science All Soft Conditioner 250 ml
AQUA / WATER / EAU CETEARYL ALCOHOL BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE GLYCERIN COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL CETYL ESTERS TARTARIC ACID PARFUM / FRAGRANCE CAPRYLYL GLYCOL SALICYLIC ACID GLYCERYL STEARATE SODIUM CHLORIDE BETULA ALBA JUICE TOCOPHEROL LIMONENE CITRAL GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL LINALOOL GERANIOL CITRIC ACID SODIUM BENZOATE POTASSIUM SORBATE
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.