Prečo práve Redken Nature + Science Color Extend Vibrancy Conditioner 250 ml?
Starostlivosť o farbené vlasy je dôležitá a vybrať správne produkty, ktoré sú v súlade s vami, s vaším životným štýlom a postojom býva občas oriešok. Preto americká značka Redken vyvinula nový vegánsky rad Nature + Science, ktorý kombinuje silu prírody s účinnosťou produktov Redken. Kondicionér pre farbené vlasy Redken Nature + Science Color Extand Vibrancy Conditioner je špeciálne vyrobený pre farbené vlasy a tú najlepšiu starostlivosť o ne. Obsahuje výťažky z ženšenu, antioxidanty a prírodné látky zvanej fytonutrienty, táto kombinácia hlboko vyživuje farbené vlasy, dodáva vysoký lesk, regeneruje a udržuje žiarivú farbu vlasov. Bez silikónov a parabénov. Obal je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.

Výťažky zo ženšenu: Pomáha udržiavať vitalitu vlasov a dodáva vysoký lesk.

Antioxidanty a fytonutrienty: Vyživujú a udržujú žiarivú farbu vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Ochrana farbených vlasov,
  • regenerácia a výživa vlasov,
  • dodáva vlasom vitalitu a vysoký lesk,
  • bez silikónov a parabénov,
  • obal je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.
Ako použiť Redken Nature + Science Color Extend Vibrancy Conditioner 250 ml?
Na mokré, šampónom umyté vlasy naneste dostatočné množstvo kondicionéru Redken Nature + Science Color Extand Vibrancy Conditioner po celej dĺžke. Nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. Pre najlepšie výsledky odporúčame použiť so šampónom Redken Nature + Science All Soft Shampoo.
Zloženie produktu Redken Nature + Science Color Extend Vibrancy Conditioner 250 ml
AQUA / WATER / EAU CETEARYL ALCOHOL BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL CETYL ESTERS PARFUM / FRAGRANCE TARTARIC ACID CAPRYLYL GLYCOL SALICYLIC ACID GLYCERYL STEARATE SODIUM CHLORIDE TOCOPHEROL LIMONENE PROPANEDIOL CITRAL LINALOOL GERANIOL GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL PANAX GINSENG ROOT EXTRACT
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.