Prečo práve Redken Nature + Science Extreme Fortifying Conditioner 250 ml?
Poveternostné podmienky, častá tepelná úprava alebo farbenie, tieto faktory vaše vlasy oslabujú a poškodzujú vlasové vlákno, preto je dôležité používať tú najlepšiu možnú starostlivosť a zároveň si udržať svoj životný štýl a postoj. Presne pre vás je určený nový rad Redken Nature + Science, ktorý kombinuje silu prírody a zároveň zachováva účinné zložky. Kondicionér pre poškodené vlasy Redken Nature + Science Extreme Fortifying Conditioner spevňuje poškodené vlasy, obsahuje Lupinový proteín, ktorý zabraňuje lámaniu a štiepeniu končekov, hydratuje vlasy, udržuje ich pružnosť a tvar. Bez silikónov a parabénov. Obal je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.

Lupinový proteín: Posilňuje vlasy, zabraňuje lámaniu a štiepeniu končekov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Posilňuje poškodené vlasy,
  • spevňuje vlasové vlákno,
  • zabraňuje lámaniu a štiepeniu končekov,
  • hydratuje a udržuje ich pružnosť,
  • bez silikónov a parabénov,
  • obal je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.
Ako použiť Redken Nature + Science Extreme Fortifying Conditioner 250 ml?
Na mokré, šampónom umyté vlasy naneste dostatočné množstvo kondicionéru Redken Nature + Science Extreme Fortifying Conditioner po celej dĺžke a nechajte krátko pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite. Pre najlepšie výsledky odporúčame použiť so šampónom Redken Nature + Science Extreme Fortifying Shampoo.
Zloženie produktu Redken Nature + Science Extreme Fortifying Conditioner 250 ml
AQUA / WATER / EAU CETEARYL ALCOHOL HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL CETYL ESTERS CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA CAPRYLYL GLYCOL ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL GLYCERYL STEARATE PARFUM / FRAGRANCE TARTARIC ACID SODIUM BENZOATE GLYCERIN LIMONENE CITRAL CITRIC ACID LINALOOL GERANIOL HYDROLYZED LUPINE PROTEIN
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.