Prečo práve Redken Nature + Science Extreme Fortifying Shampoo 300 ml?
K poškodeniu vlasov prispieva mnoho faktorov, či už tepelná úprava, farbenie či slnečné lúče, je dôležité vybrať tú najlepšiu možnú starostlivosť tak, aby bola účinná a zároveň bola v súlade s vami. Nová vegánska séria Redken Nature + Science kombinuje silu prírody a zároveň zachováva účinné zložky. Šampón pre poškodené vlasy Redken Nature + Science Extreme Fortifying Shampoo spevňuje poškodené vlasy, obsahuje lupinový proteín, ktorý zabraňuje lámaniu a štiepeniu končekov, hydratuje vlasy, udržuje ich pružnosť a tvar. Bez silikónov a parabénov. Obal je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.

Lupinový proteín: Posilňuje vlasy, zabraňuje lámaniu a štiepeniu končekov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Posilňuje poškodené vlasy,
  • spevňuje vlasové vlákno,
  • zabraňuje lámaniu a štiepeniu končekov,
  • hydratuje a udržuje ich pružnosť,
  • bez silikónov a parabénov,
  • obal je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.
Ako použiť Redken Nature + Science Extreme Fortifying Shampoo 300 ml?
Na mokré vlasy naneste dostatočné množstvo šampónu Redken Nature + Science Extreme Fortifying Shampoo, jemnými, krúživými pohybmi vytvorte penu a potom dôkladne opláchnite. Pre najlepšie výsledky odporúčame použiť s kondicionérom Redken Nature + Science Extreme Fortifying Conditioner.
Zloženie produktu Redken Nature + Science Extreme Fortifying Shampoo 300 ml
AQUA / WATER / EAU DECYL GLUCOSIDE SODIUM COCOYL ISETHIONATE SODIUM LAUROYL SARCOSINATE COCO-BETAINE GLYCERYL OLEATE CITRIC ACID SODIUM CHLORIDE SODIUM BENZOATE BENZYL ALCOHOL SODIUM HYDROXIDE HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE HYDROGENATED COCONUT ACID PARFUM / FRAGRANCE SALICYLIC ACID SODIUM ISETHIONATE LIMONENE CITRAL LINALOOL GERANIOL GLYCERIN HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE HYDROLYZED LUPINE PROTEIN LECITHIN TOCOPHEROL ASCORBYL PALMITATE
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.