Prečo práve Redken Volume Injection Conditioner 1000 ml?
Dodajte jemným vlasom senzačný objem. Kondicionér na vlasy Redken Volume Injection uľahčí úpravu a rozčesanie jemných vlasov, dodá im zamatovú hebkosť a vzdušný objem.

Kondicionér bol špeciálne navrhnutý pre potreby jemných vlasov, ktorým navracia prirodzenú hustotu, zvyšuje ich pevnosť a pružnosť, a navyše dodá vášmu účesu objem s ktorým očaríte svoje okolie. Krémová konzistencia kondicionéru sa veľmi dobre vstrebáva do hĺbky vlasového vlákna, uhladzuje ho, dodáva mu potrebnú výživu a zamatovú hebkosť.

Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť o jemné vlasy a užite si maximálne objemný a nadýchaný vzhľad vlasov.

Filloxane: Posilňuje vlasové vlákno zvnútra, dodáva mu maximálnu starostlivosť a hebkosť. Vlasy sú pevné, silné a prirodzene husté.
Jedinečné vlastnosti:
  • Navracia vlasom prirodzený vzdušný objem,
  • dodáva vlasom zamatovú hebkosť,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov,
  • posilňuje vlasy a zvyšuje ich pevnosť,
  • má bohatú krémovú konzistenciu,
  • navrhnutý pre jemné vlasy bez objemu.
Ako použiť Redken Volume Injection Conditioner 1000 ml?
Malé množstvo kondicionéru Redken Volume Injection Conditioner aplikujte do umytých, uterákom vysušených dĺžok vlasov, nechajte pôsobiť a potom z vlasov dôkladne opláchnite.
PRO TIP:
Odporúčame používať spoločne so šampónom na vlasy Redken Volume Injection, ktorý v kombinácii s kondicionérom zdvojnásobí svoj účinok a dodá vlasom bohatý objem.
Zloženie Redken Volume Injection Conditioner 1000 ml
Aqua (Water, Eau) - Cetearyl Alcohol - Behentrimonium Chloride - Aminopropyl Triethoxysilane - Starch Acetate – Parfum (Fragrance) – Lactic Acid - Cetyl Esters - Isopropyl Alcohol – Phenoxyethanol - Hydroxyethylcellulose - Benzyl Alcohol – Linalool - Chlorhexidine Digluconate - Hexyl Cinnamal - Alpha-Isomethyl Ionone
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.