Prečo práve Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Shampoo 350 ml?
Poškodené vlasy bývajú častým prejavom nedostatočnej starostlivosti o vlasy. Ak si vaše vlasy často farbíte, či inak chemicky ošetrujete, a k tomu používate denne fén so žehličkou na vlasy, musíte svojim vlasom dodať aj potrebnú regeneráciu, aby si udržali svoju vitalitu a žiarivý vzhľad.

Šampón na vlasy Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Shampoo je obohatený o keratínový komplex, ktorý zaceľuje poškodené vlasové vlákno a dodáva mu zamatovú hebkosť a uhladený vzhľad. Obnovuje chemicky ošetrené a mechanickou úpravou poškodené vlasy a navracia vlasom pevnosť, pružnosť a žiarivý lesk. Šampón tiež veľmi dobre ošetruje pokožku hlavy a účinne odstraňuje z vlasov zvyšky stylingových produktov.

Doprajte svojim vlasom pravidelnú starostlivosť a ochráňte ich pred poškodením s regeneračným šampónom Revlon Professional Pro You The Fixer, ktorý sa stane nepostrádateľným pomocníkom v starostlivosti o vlasy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje poškodené vlasy,
  • uhladzuje a zaceľuje vlasové vlákno,
  • čistí vlasy od stylingových produktov,
  • vhodný pre každodenné používanie,
  • zvyšuje odolnosť a pružnosť vlasov,
  • eliminuje krepovateniu vlasov,
  • vhodný pre poškodené vlasy.
Ako použiť Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Shampoo 350 ml?
Šampón na vlasy Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Shampoo aplikujte na mokré vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite vodou. Šampón môžete používať každý deň.Zloženie Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Shampoo 350 ml
Zloženie Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Shampoo 350 ml
Aqua, SLS, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-3 Distearate, Butylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Glyceryl Laurate, Hydroxypropylgluconamide(and)Hydroxypropylammonium Gluconate, Isostearamide mipa, Keratin Amino Acids, Panthenol, Polyquaternium-10, Sodium Acetate, Triethanolamine, Benzophenone-4, Parfum, Citronellol, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol.
Revlon Professional je španielska značka so sídlom v Barcelone, ktorá pre výrobu svojich profesionálnych produktov využíva tie najmodernejšie technológie. Už od roku 1930 Revlon budí pozornosť na poli starostlivosti o krásu odvážnymi farbami, extravagantným stylingom a v neposlednom rade populárnymi vlasovými prípravkami. Revlon, ako jedna z popredných značiek pre starostlivosť o vlasy, ponúka širokú škálu ošetrujúcich prípravkov, farieb i šampónov, vďaka ktorým môže každý docieliť krásnych vlasov a jedinečného účesu. Ich profesionálne vlasové prípravky sú vytvorené z bohatých aktívnych látok k hydratácii, vyživovaní a oprave vašich poškodených vlasov. Nehovoriac o bohatstve sviežich tónov farieb, vďaka ktorým budú vlasy vašich klientov vyzerať sýtejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým! Od ikonického radu Uniq One ??Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pre každý typ vlasov. Výrobky Revlon Professional ctia vysokú kvalitú a dostupné ceny. A dnes sa používajú v tých najlepších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.