Prečo práve Revlon Professional Style Masters Amplifier Mousse 300 ml?

Máte jemné vlasy a túžite po bohatom objeme? S penou Revlon Professional Style Masters Amplifier Mousse bude váš účes vždy perfektný.Pena pre dodanie objemu definuje váš účes, zloženie obohatené o ošetrujúce zložky vlasy zanechávajú zdravé a ľahké a bez zaťaženia. Vhodné pre krátke i dlhé vlasy.Vlastnosti:
  • Fixuje účes,

  • zvyšuje objem,

  • vhodné pre krátke i dlhé vlasy,

  • nezaťažuje vlasy,

  • zanecháva vlasy hebké na dotyk.Použitie:Penu aplikujte do dlane o veľkosti mandarínky a naneste na vlhké vlasy. Potom pokračujte vo stylingu.


Revlon Professional je španielska značka so sídlom v Barcelone, ktorá pre výrobu svojich profesionálnych produktov využíva tie najmodernejšie technológie. Už od roku 1930 Revlon budí pozornosť na poli starostlivosti o krásu odvážnymi farbami, extravagantným stylingom a v neposlednom rade populárnymi vlasovými prípravkami. Revlon, ako jedna z popredných značiek pre starostlivosť o vlasy, ponúka širokú škálu ošetrujúcich prípravkov, farieb i šampónov, vďaka ktorým môže každý docieliť krásnych vlasov a jedinečného účesu. Ich profesionálne vlasové prípravky sú vytvorené z bohatých aktívnych látok k hydratácii, vyživovaní a oprave vašich poškodených vlasov. Nehovoriac o bohatstve sviežich tónov farieb, vďaka ktorým budú vlasy vašich klientov vyzerať sýtejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým! Od ikonického radu Uniq One ??Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pre každý typ vlasov. Výrobky Revlon Professional ctia vysokú kvalitú a dostupné ceny. A dnes sa používajú v tých najlepších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.