Prečo práve Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gel & Mascara 2 ml?

Upravené obočie či prirodzene vyzerajúce natočené mihalnice? S transparentným gélom Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gél & Mascara môžete mať oboje! Na jednej strane nájdete transparentný gél s kefkou na úpravu obočia, na druhej strane priehľadnú maskaru, ktorá natočí a pozdvihne mihaknice pre dokonale prirodzený vzhľad.

Jedinečné vlastnosti:

  • 2in1 gél na obočie a maskara,
  • Mihalnice natočí a pozdvihne,
  • Usmernia jednotlivé chĺpky na obočie,
  • Jednoduchá manipulácia,
  • Dlhá výdrž.

Ako použiť Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gél & Mascara 2 ml?

Upravte obočie pomocou štetca alebo ceruzky tak, aby ste dosiahli požadovaný tvar. Následne potom naneste pomocou kefky na obočie gél Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gél & Mascara a prečešte chĺpky obočia v smere ich rastu. Alebo upravte obočie iba pomocou fixačného gélu.

Naneste gél Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gél & Mascara na mihalnice cik-cak pohybom, opakujte pokiaľ nedosiahnete požadovaný efekt.

Zloženie Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gél & Mascara 2 ml

Aqua (Water), PVP, Triethanolamine, Carbomer, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Makeup Revolution je kozmetická značka pochádzajúca z Veľkej Británie, ktorá sa stala jedným z popredných hráčov na trhu so kozmetikou vďaka svojmu inovatívnemu prístupu a dostupným cenám. Značka je známa tým, že ponúka širokú škálu produktov na líčenie tváre, očí, pier a nechtov. Ich sortiment zahŕňa rôznorodú paletu tieňov, líceniek, rúžov, púdrov a ďalších produktov, ktoré sú inšpirované aktuálnymi trendmi v líčení. Makeup Revolution tiež často spolupracuje na limitovaných kolekciách s influenzormi a celebritami, čím stále udržuje svoju povesť trendy a aktuálne značky v oblasti kozmetiky.